011-44400281

خرید سرور مجازی های وب (ایرانیان) HiWeb VPS

دیتاسنتر ایرانیان (های وب) از جدیدترین دیتاسنتر های ایران که مطابق با جدیدترین استاندارد های روز طراحی شده یکی از بهترین دیتاسنتر های داخل کشور جهت استقرار سرویس های سرور مجازی و اختصاصی خواهد بود که همین امر باعث شده مجموعه پنتا سرور خدمات سرور مجازی و سرور اختصاصی از دیتاسنتر های وب (ایرانیان) را به سبد محصولات خود اضافه نماید.

سرور مجازی های وب (ایرانیان) بر روی تجهییزات اختصاصی پنتا سرور راه اندازی شده و پنتا سرور مالکیت کلیه تجهییزات و سخت افزار ها بوده و تنها از زیر ساخت با کیفیت دیتاسنتر های وب (ایرانیان) بهره خواهد برد که در نتیجه مانند سرور مجازی آسیاتک دارای کیفیت و پایداری بسیار بالایی خواهد بود.

خرید سرور مجازی های وب (ایرانیان) HiWeb VPS
پشتیبانی 24 ساعته هاست و سرور

پشتیبانی 24/7

شبکه سریع و پایدار هاست و VPS

شبکه سریع و پایدار

سرور مجازی و هاست منابع اختصاصی

منابع 100% اختصاصی

سرور مجازی و هاست تحویل آنی

تحویل فوری و آنی

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

برخی از امکانات پنل مدیریتی سرور مجازی

مشخصات کلی سرور مجازی ایران (های وب)

در حال حاضر سرور مجازی (های وب) ناموجود میباشد،لطفا سرور مجازی ایران NVMe ثبت سفارش بفرمایید.

سرور مجازی ایران (HiWeb)

پلن 1
تومان 319000 ماهانه
 • 1 هسته پردازنده
 • 1 گیگابایت رم
 • 30 گیگابایت حافظه NVMe
 • ترافیک نامحدود (متقارن 2 ترابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی

سرور مجازی ایران (HiWeb)

پلن 2
تومان 349000 ماهانه
 • 2 هسته پردازنده
 • 2 گیگابایت رم
 • 55 گیگابایت حافظه NVMe
 • ترافیک نامحدود (متقارن 3 ترابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی

سرور مجازی ایران (HiWeb)

پلن 3
تومان 429000 ماهانه
 • 3 هسته پردازنده
 • 4 گیگابایت رم
 • 75 گیگابایت حافظه NVMe
 • ترافیک نامحدود (متقارن 4 ترابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی
محبوب

سرور مجازی ایران (HiWeb)

پلن 4
تومان 539000 ماهانه
 • 4 هسته پردازنده
 • 6 گیگابایت رم
 • 95 گیگابایت حافظه NVMe
 • ترافیک نامحدود (متقارن 5 ترابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی

سرور مجازی ایران (HiWeb)

پلن 5
تومان 699000 ماهانه
 • 5 هسته پردازنده
 • 8 گیگابایت رم
 • 105 گیگابایت حافظه NVMe
 • ترافیک نامحدود (متقارن 6 ترابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی
ویژگی های سرور مجازی

ویژگی های سرور مجازی ایران

نصب سیستم عامل سرور مجازی

نصب سیستم عامل با یک کلیک

نصب سیستم عامل با ISO برای سرور مجازی

نصب سیستم عامل از طریق ISO

دسترسی VNC سرور مجازی

دسترسی مستقیم به VNC

رکورد PTR سرور مجازی

امکان ثبت PTR توسط کاربر

سرور مجازی منابع اختصاصی

منابع 100% اختصاصی

نصب رایگان کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین

نصب رایگان انواع کنترل پنل ها

تمدید سرور مجازی

تمدید ماهانه و بلند مدت

کنترل پنل سرور مجازی VPS

کنترل پنل مدیریتی حرفه ای

سخت افزار اضافه سرور مجازی
نرخ سخت افزار اضافه
1 هسته پردازنده اضافه

40000 تومان

1 گیگابایت رم اضافه

35000 تومان

10 گیگابایت حافظه اضافه

15000 تومان

1 آی پی اضافه

30000 تومان

دیتاسنتر های وب،ایرانیان،پارس آنلاین؟!

موضوعی که اخیرا ذهن برخی کاربران را درگیر کرده این هست که آیا دیتاسنتر ایرانیان همان پارس آنلاین هست یا های وب یا اصلا دیتاسنتر دیگه؟

در چند سال گذشته شرکت پارس آنلاین بصورت کامل توسط شرکت های وب خریداری شده که تا اینجا میشه گفت شرکت های وب و پارس آنلاین هردو یک شرکت ادغام شده هستند.

دیتاسنتر ایرانیان با همکاری و شراکت شرکت ایرانیان نت و های وب راه اندازی شده که در نهایت نام این دیتاسنتر مرکز داده ایرانیان نام گذاری شده.

به دلیل شناخته شده تر بودن نام و برند شرکت های وب،اکثر افراد این دیتاسنتر را با نام دیتاسنتر HiWeb میشناسن.

دیتاسنتر ایرانیان بزرگترین و جدید ترین دیتاسنتر بخش خصوصی در داخل کشور با ظرفیت بیش از 1000 رک راه اندازی شده که با توجه به رعایت کلیه استاندارد ها،مجموعه پنتا سرور سرور های خود را در این دیتاسنتر مستقر نموده جهت ارائه خدمات سرور مجازی و سرور اختصاصی از دیتاسنتر های وب (ایرانیان).

چرا سرور مجازی NVMe های وب؟

سرور مجازی های وب (ایرانیان) مستقر در دیتاسنتر های وب (ایرانیان) به واسطه استفاده از بروز ترین سخت افزار ها و پرسرعت ترین و بهترین حافظه های NVMe در کنار شبکه قدرتمند،سریع و امن شرکت پنتا سرور و های وب یک گزینه بدون نقص برای کسب و کار حرفه ای شما خواهد بود.

دیتاسنتر HiWeb (ایرانیان) که از جدید ترین و بروزترین دیتاسنتر های داخل کشور،مطابق با استاندارد TIA942 طراحی شده،به دلیل داشتن سرویس سرمایش بروز و حرفه ای،توانایی بالا در تامین برق و پهنای باند شبکه،یکی از بهترین دیتاسنتر ها برای ارائه سرویس های سرور مجازی و اختصاصی برای استفاده در کسب و کار های حرفه ای خواهد بود.
در صورتی که به دنبال نهایت کیفیت و سرعت هستید قطعا بهترین انتخاب شما سرور مجازی NVMe خواهد بود.
قدرت و سرعت پردازش و انتقال اطلاعات خیره کننده حافظه های NVMe باعث شده تا امروز اکثر کسب و کار های حرفه ای سرویس های خود را به این حافظه ها منتقل کنند.

در کنار وجود کیفیت بسیار بالای سرور مجازی یا VPS های NVMe ایران،دیگر مزیت آن وجود کنترل پنل بسیار حرفه ای Virtualizor است که ضمن تحویل آنی سرویس،امکانات بسیار مفید و کاملی مانند تغییر سیستم عامل در هر لحظه،نصب سیستم عامل با ISO دلخواه شما بدون نیاز به ثبت تیکت،ریست پسورد و هاست نیم سرور و حتی ثبت PTR بصورت آنی توسط کاربر و 100 ها امکانات دیگر که شما را به هرگونه ثبت تیکت و پشتیبانی بی نیاز خواهد کرد.

در سرویس سرور مجازی (VPS) NVMe ایران لیست بزرگی از سیستم عامل ها و ISO های مختلف جهت نصب سیستم عامل مطابق سلیقه شما کاربر عزیز موجود میباشد و حتی کاربر دسترسی جهت اضافه کردن سیستم عامل با ISO مورد نظر را نیز خواهد داشت.

سرور مجازی ایران NVMe آسیاتک برج میلاد
سرور مجازی ایران VPS IRAN

سیستم عامل سرور مجازی ایرانیان (HiWeb)

خرید سرور مجازی ایران دیتاسنتر های وب این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد تا هر سیستم عاملی ویندوزی و یا لینوکسی که نیاز دارید بر روی سرور خود تنها با یک کلیک نصب کنید.

در سرور مجازی VPS ایران بصورت پیش فرض لیست بزرگی از سیستم عامل های لینوکسی مانند CentOS , Ubuntu , Debian و… و سیستم عامل های ویندوزی مانند ویندوز سرور 2020,2019,2016,2012 و…  موجود است که نصب آنها بصورت خودکار انجام خواهد شد.

اما قابلیت دیگر در سرور مجازی یا VPS ایران نصب سیستم عامل مورد نظر از طریق فایل ISO است تا کاربر بدون هیچ محدودیتی هر سیستم عاملی که نیاز داشت به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن نصب نماید!

در حالت عادی و پیش فرض راه اتصال به سرور مجازی لینوکسی پروتکل SSH است که از طریق نرم افزار Putty این ارتباط انجام خواهد شد.

در صورتی که نیاز به نصب محیط گرافیکی لینوکس داشته باشید به راحتی با یک دستور ساده محیط گرافیکی لینوکس برای شما فعال خواهد شد.

بصورت پیش فرض راه ارتباطی با سرور مجازی ویندوز پروتکل RDP است که توسط نرم افزار Remote Desktop در کامپیوتر و یا موبایل به راحتی به سرور مجازی ویندوزی خود متصل خواهید شد.

پشتیبانی فنی سرور مجازی ایرانیان (HiWeb)

بخش فنی پنتا سرور متشکل از حرفه ای ترین کارشناسان و متخصصین این حوزه بوده که دارای مدارک بین المللی تخصصی نیز هستند.

ما نه تنها بر تخصص و مهارت همکاران خود دقت لازم را داریم،اخلاق و ارتباط با مشتری یکی از مهمترین نکاتی است که مجموعه پنتا سرور توجه ویژه بر آن داشته.

همکاران ما بصورت 24 ساعته با کمال میل آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما هستند تا آرامش و آسیاش واقعی را با خدمات ما تجربه کنید.

در صورتی که از سرور مجازی ایران برای میزبانی وب سایت،اپلیکیشن و… استفاده میکنید و به مباحث بهینه سازی و امنیت آشنایی ندارید،بدون هیچ دغدغه ای میتوانید پشتیبانی فنی سرور های خود را به ما بسپارید.

سرویس های سرور مجازی ایران و خارج ارائه شده توسط پنتا سرور دارای سیستم مانیتروینگ حرفه ای سخت افزار و شبکه هستند و نیاز کاربران را از راه اندازی سامانه های مانیتورینگ مجزا کاملا برطرف نموده است.

پشتیبانی فنی سرور مجازی ایران
مانیتورینگ سرور مجازی پنتا سرور

مانیتورینگ 24 ساعته سرور مجازی

دپارتمان مانیتورینگ پنتا سرور بصورت 24 ساعت در حال مانیتور کردن شبکه و تجهییزات هستند و کوچک ترین مشکل از دید ما پنهان نخواهد ماند!

همکاران بخش مانیتورینگ پنتا سرور نه تنها از نظر فنی و پایداری تجهیزات همه چیز را زیر نظر دارند بلکه توجه جدی بر مسائل امنیتی خواهند داشت تا هیچ حمله ای باعث تداخل در سرویس و کسب و کار شما نگردد زیرا امنیت کسب و کار شما بیش از همه چیز برای ما حائز اهمیت است!

همواره با بهره برداری از بروزترین و قدرتمند ترین تجهیزات مانیتورینگ کلیه سرویس های سرور اختصاصی،سرور مجازی و هاست زیر زره بین تیم مانیتورینگ پنتا سرور قرار دارد!

در از سال 1394 طی قراردادی سیستم مانیتورینگ پنتا سرور به دو لایه (بر بستر شبکه پنتا سرور و بر بستر زیر ساختی دیتاسنتر ها) تفکیک و اجرا شد تا کوچک ترین تداخل یا مشکل بر چشمان همکاران مانیتورینگ ما پوشیده نباشد.

ضمن اینکه همکاران ما بر سرویس های سرور مجازی نظارت دقیق دارند،با استفاده از کنترل پنل فوق حرفه ای Virtualizor سامانه مانیتورینگ بسیار حرفه برای شبکه و سخت افزار های سرویس های سرور مجازی در اختیار کاربران قرار داده شده تا به راحتی در یک نگاه همه چیز را مدیریت و بررسی کنند.

سوالات عمومی پیش از خرید

کلیه سرویس های هاست و سرور مجازی پنتا سرور بصورت آنی هستند و چند ثانیه پس از پرداخت مشخصات سرویس به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بله شما در هر ساعت از شبانه روز از طریق کنترل پنلی که در اختیار شماست،تنها با چند کلیک میتوانید سیستم عامل مورد نظر خود را بصورت خودکار نصب کنید.

بله در صورت عدم رضایت از کیفیت سرویس امکان بازگشت وجه تا 7 روز میسر خواهد بود.

بله امکان ثبت سفارش و یا تمدید سرور مجازی NVMe ایران بیش از 1 ماه هم میسر است،حتی شما پس از خرید سرویس بصورت ماهانه هم میتوانید سرویس خود را به پرداخت 3 ماهه،6 ماهه و 12 ماهه تغییر دهید و تخفیف دریافت کنید.

ترافیک سرور های ایران مطابق قوانین دیتاسنتر در صورت رعایت 1 به 10 بصورت کامل نامحدود خواهد بود.

یعنی آپلود سرور شما باید 10 برابر حجم دانلود آن باشد.

بله،ضمن اینکه ما ISO تعدادی از سیستم عامل ها را بصورت پیش فرض قرار داده ایم،شما هم میتوانید بصورت مستقیم ISO مورد نظر خود را آپلود کنید و از طریق VNC نصب سیستم عامل خود را انجام دهید.

بله،نصب کنترل پنل و کانفیگ اولیه بصورت رایگان بر روی سرور مجازی شما انجام خواهد شد،اما نیازمند این است که شما لایسنس سی پنل یا دایرکت ادمین را تهیه نمایید.

بهترین سرور مجازی
خرید سرور مجازی ایران NVMe

خرید سرور مجازی ایران NVMe

سرور مجازی ایران برای مصارف فوق حرفه ای با سرعت خیره کننده از دیتاسنتر آسیاتک...

خرید سرور مجازی هلند

خرید سرور مجازی هلند

سرور مجازی با پینگ و سرعت بسیار عالی از ایران،شبکه پایدار و تجهیزات بروز...

خرید سرور مجازی آلمان

خرید سرور مجازی آلمان

سرور مجازی با پینگ و سرعت بسیار عالی از ایران،شبکه پایدار و با حافظه های NVMe...

میانگین آراء از 5 / 4.9

امتیازی ثبت نشده