011-44400281

خرید سرور مجازی و خرید VPS ویندوز و لینوکس

سرور مجازی چیست؟ سرور مجازی یا VPS در واقع یک بخش کوچکی از یک سرور اختصاصی با سیستم عامل مستقل و منابع اختصاصی است که با هزینه کمتری امکانات یک سرور اختصاصی را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

سرور مجازی (VPS) با توجه به اینکه دارای سخت افزار/منابع و سیستم عامل مستقل است، امکان نصب هر سیستم عاملی که مورد نیاز کاربر است را دارد، در واقع شما به راحتی ضمن اینکه میتوانید کلیه نسخه های سیستم عامل ویندوز و لینوکس را با یک کلیک بصورت خودکار روی سرور مجازی خود نصب کنید، میتوانید با ISO مورد نظر هم به راحتی اقدام به نصب سیستم عامل بر روی سرور مجازی (VPS) خود بفرمایید.

سرور مجازی ایران، هلند، انگلیس، آمریکا و آلمان

سرور مجازی یا VPS از نقاط مختلف جهان قابل ارائه هستند و شما بر اساس نیاز خودتون بین کشور های مختلف مثل ایران، هلند، آمریکا آلمان و انگلیس یک موقعیت مکانی برای سرور مجازی خودتون مشخص میکنین و بعد اقدام به خرید میکنین.

ما در پنتا سرور سعی کردیم تا با ایجاد تنوع در موقعیت مکانی های مختلف سرور های مجازی از کشور های خارجی و داخل کشور کلیه نیاز های شما رو برطرف کنیم.

برخی از امکانات پنل مدیریتی سرور مجازی

چرا خرید سرور مجازی از پنتا سرور؟

سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران پورت 10 گیگ برج میلاد آسیاتک
IRAN 10G VPS

خرید سرور مجازی ایران پورت 10 گیگ

سرور مجازی با پورت 10 گیگ از برج میلاد دیتاسنتر آسیاتک، یعنی نهایت سرعت تبادل اطلاعات تحت شبکه!
سرور مجازی با پورت 10 گیگ را به مصارف خاص که سرعت فراتر از 1 گیگابیت نیاز دارند پیشنهاد میکنیم.

با خرید سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ دیگه به فکر سرعت شبکه سرور مجازی تون نباشید!

سرور مجازی VPS ایران NVMe
IRAN NVMe VPS

خرید سرور مجازی ایران NVMe

سرور مجازی با سرعت خیره کننده و نهایت کیفیت و سرعت!

سرور مجازی NVMe ایران مستقر در بزرگترین و بهترین دیتاسنتر کشور یعنی دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد در کنار بهره برداری از سریعترین حافظه ها و بروزترین سخت افزار ها، یک تجربه ناب و شیرین برای شما رقم خواهد زد.

خرید سرور مجازی ایران
IRAN SSD VPS

خرید سرور مجازی ایران SSD

سرور مجازی با سرعت بسیار عالی و قیمت مناسب

سرور مجازی ایران SSD مستقر در بزرگترین و بهترین دیتاسنتر کشور یعنی دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد در کنار بهره برداری از سریعترین حافظه ها و بروزترین سخت افزار ها، یک تجربه بسیار خوب با قیمت مناسب برای شما رقم خواهد زد.

خرید سرور مجازی ارزان ایران
IRAN Cheap VPS

خرید سرور مجازی ارزان ایران

سرور مجازی ارزان ایران مناسب امور تست و آموزشی

سرور مجازی ارزان ایران مانند دیگر سرویس های سرور مجازی (VPS) ایران در دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد) مستقر است و تنها فرق و دلیل ارزانی آن استفاده از سخت افزار نسل قدیم و محدودیت در ترافیک ماهانه است.

خرید سرور مجازی بورس ایران
IRAN Exchange VPS

خرید سرور مجازی (VPS) بورس ایران

سرور مجازی بورس ایران با نهایت سرعت مناسب سرخطی زدن

سرور مجازی بورس ایران با پینگ زیر 1 میلی ثانیه و نهایت سرعت و امنیتی بهترین سرور مجازی برای معاملات بورسی و سر خطی زدن و انواع ثبت نام ها مانند ثبت نام خودرو و…

خرید سرور مجازی حجیم ایران
IRAN Storage VPS

خرید سرور مجازی (VPS) حجیم ایران

سرور مجازی حجیم ایران مناسب سرور و هاست دانلود و آرشیو فایل

سرور مجازی حجیم ایران با بهرمندی از حافظه های HDD حرفه ای نسخه دیتاسنتری، بهترین گزینه جهت استفاده به عنوان هاست یا سرور دانلود و آرشیو بندی فایل های حجیم شما در دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد)

سرور مجازی خارج کشور

سرور مجازی هلند VPS
Netherlands VPS

خرید سرور مجازی هلند

سرور مجازی خارج با پینگ بسیار عالی از ایران!

سرور مجازی (VPS) هلند به دلیل پینگ و سرعت بسیار مناسب آن به ایران یکی از بهترین گزینه های سرویس های سرور مجازی خارج از اروپا برای کاربران ایرانی است که دارای کیفیت بسیار عالی و فایروال آنتی دی داس حرفه ای است.

VPS هلند بهترین سرور برای دور زدن تحریم ها خواهد بود.

خرید سرور مجازی آلمان هتزنر NVMe
Germany VPS

خرید سرور مجازی آلمان (هتزنر)

سرور مجازی خارج با پینگ بسیار عالی از ایران و حافظه پر سرعت NVMe سرور مجازی آلمان از دیتاسنتر محبوب هتزنر که برای کلیه کاربران ایرانی شناخته شده است.

این سرویس به دلیل استفاده از حافظه های فوق سریع NVMe مانند سرور مجازی NVMe ایران دارای سرعت بسیار بالایی هستند.

خرید سرور مجازی آمریکا VPS
USA VPS

خرید سرور مجازی آمریکا

سرور مجازی آمریکا معمولا برای مصارفی مانند استفاده از اکانت PayPal یا موارد مشابه که کاربر نیاز به آی پی ثابت از کشور آمریکا جهت دور زدن تحریم و یا استفاده از مزایای سرویس های ارائه شده برای شهروندان کشور آمریکا است مناسب است.

سرور مجازی آمریکا مانند دیگر VPS ها دارای IP ثابت است.

خرید سرور مجازی انگلستان لندن
UK VPS

خرید سرور مجازی انگلیس پورت 10 گیگ

سرور مجازی انگلیس (لندن) مشابه VPS هلند به دلیل نزدیک بودن کشور انگلستان به کشور ایران، دارای پینگ بسیار مناسبی برای کاربران داخل ایران خواهد بود.

سرور مجازی انگلستان با بهره برداری از پورت 10 گیگابیت، و حافظه های پر سرعت NVMe باعث تجربه نهایت کیفیت و سرعت خواهد شد.

خرید سرور مجازی ایران

بصورت کلی به هر سرور مجازی که سرور اصلی آن در ایران مستقر باشد را سرور مجازی ایران گویند.

خرید سرور مجازی ایران دارای برتری های زیادی نسبت به سرور مجازی خارج از کشور است که کاربر باید بر اساس نیاز خود یکی از این دو سرور مجازی را انتخاب نمایید.

از مزایای اصلی سرور مجازی ایران میتوان پینگ بسیار عالی و فوق العاده آن برای کاربران در داخل کشور و قیمت بسیار مناسب آن دانست.

سرور مجازی ایران بصورت کلی به دو دسته سرور مجازی NVMe ایران ، سرور مجازی SSD ایران و سرور مجازی حجیم یا HDD ایران تقسیم میشوند.

سرور مجازی ایران
خرید سرور مجازی خارج اروپا آمریکا

خرید سرور مجازی خارج کشور

سرور مجازی خارج کشور بر خلاف سرور مجازی ایران در خارج از کشور میزبانی میگردد که میتواند در اروپا، آمریکا و یا هر نقطه دیگری از جهت باشد.

سرور مجازی خارج از نظر پینگ و سرعت به داخل ایران دارای رتبه پایین تری است اما این موضوع دلیل نخواهد شد که از سرور مجازی یا VPS خارج کشور استفاده نکینم.

سرور مجازی خارج کشور دارای مزایای خاص خودش است که مهم ترین مورد استفاده از آن جهت دور زدن تحریم هاست.

مثلا برای استفاده از اکانت PayPal یا سایت های معاملات بورسی خارج کشور مثل فارکس، بایننس و… و یا هر مورد استفاده دیگری که کاربر الزاما باید از آی پی خارج کشور استفاده نماید.

سرور مجازی حجیم یا با هارد بالا

سرور مجازی حجیم یا VPS با حجم هارد بالا معمولا به عنوان هاست و سرور دانلود استفاده میشوند.

این سرور ها از حافظه های HDD نسخه دیتاسنتری و حرفه ای استفاده میکنند که باعث نهایت کیفیت و سرعت خواهند شد.

سرور مجازی حجیم مانند دیگر سرور مجازی ایران ارائه شده توسط پنتا سرور در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد مستقر هستند و ترافیک این سرویس ها هم مانند دیگر سرور مجازی های ایران بصورت نیم بها محاسبه خواهد شد برای کاربران شما.

در صورتی که قصد استفاده به عنوان هاست دانلود دارید، پنتا سرور بصورت رایگان نصب و کانفیگ وب سرور را برای شما انجام خواهد داد.

سرور مجازی حجیم هارد بالا ایران
سرور مجازی ویندوزی

سرور مجازی ویندوزی چیست؟

سرور مجازی (VPS) معمولا به دو دسته ویندوزی و لینوکسی تقسیم میشوند.

بصورت کلی به هر سرور مجازی یا وی پی اس که روی آن سیستم عامل ویندوز نصب باشد سرور مجازی ویندوزی گویند، که میتواند شامل ویندوز های سروری یا معمولا مثل ویندوز 7 یا 10 و… باشد.

از مزایای سرور مجازی پنتا سرور این است که شما با خرید VPS امکان نصب هر سیستم عامل چه ویندوزی و لینوکسی را خواهید داشت و نیازی به تهیه سرور مجازی مجزا نیست و سیستم عامل VPS شما تنها با یک کلیک توسط خودتان بصورت خودکار نصب خواهد شد.

بصورت پیش فرض سیستم عامل های ویندوزی Windows Server 2008R2 , 2012R2 , 2016 , 2019 و لینوکسی CentOS , Ubuntu , Debian و میکروتیک که شامل نسخه های مختلف دیگر نیز هستند در لیست سیستم عامل نصب خودکار سرور مجازی پنتا سرور موجود است.

خرید VPS ارزان!

VPS مانند هر کالای دیگر عواملی دارد که بر روی قیمت آن تاثیر گذار هستند.
از دلایل اصلی تاثیر گذاری بر قیمت سرور مجازی، نوع سخت افزار استفاده شده در سرور هاست.

در صورتی که از مشتریان پنتا سرور باشید اخیر مشاهده کرده اید که محصولی تحت عنوان سرور مجازی ارزان ایران اضافه شده، که دلیل ارزان بودن این سرور ها، استفاده از سرور های نسل قدیم است که طبیعتا وقتی سرور از نسل قدیم باشد، قطعاتی مثل رم و پردازنده هم از نسل قدیم هستند.

بصورت کلی سرور و قطعاتی که قدیمی هستند دارای قیمت پایین تری هستند به همین دلیل این شرایط فراهم شد تا با بهره برداری از این سرور ها سرویس VPS ارزان را ارائه کنیم.

هدف اصلی ما از راه اندازی این سرویس این بوده تا افرادی که در شروع کار و در حال آزمون و خطا هستند بتوانند با هزینه کمتر یک سرور مجازی با کیفیت متوسط را تهیه نمایند.

سرور مجازی ارزان ایران مانند دیگر VPS ها در دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد) قرار دارد.

خرید سرور مجازی ارزان
خرید سرور مجازی ایران پورت 10 گیگ برج میلاد آسیاتک

سرور مجازی (VPS) با پورت 10 گیگ یکی از سرویس هاییست که اخیرا مورد توجه قرار گرفته.

سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ از برج میلاد با توجه به پینگ بسیار عالی آن چه در داخل و چه در خارج کشور باعث شده توجه کاربران را به خود جلب نمایید.

بصورت کلی سرور مجازی VPS با پورت 10 گیگ معمولا برای مصارف خاص مثل بورس و سرخطی زدن ، یا در موارد دیگر میزبانی وب سایت های بسیار پر بازدید، یا سرور های دانلود فایل و… مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

با خرید سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ شما یک سرور مجازی خواهید داشت که به اینترنت فیبر نوری با سرعت 10 گیگابیت دسترسی دارد.

خرید سرور مجازی ویندوز

سرور مجازی ویندوز در ایران به دلیل اینکه کاربران نیازی به دریافت لایسنس ویندوز ندارند، نسبت به دیگر کشور ها دارای کاربرد و طرفدار بیشتری بوده.

زیرا کاربر توسط سرور مجازی ویندوز به راحتی از کلیه امکانات این سیستم عامل محبوب بهره خواهد برد و مطابق نیاز بدون پرداخت هزینه از سرور مجازی ویندوز برای میزبانی انواع وب سایت و اپلیکیشن ها نیز استفاده خواهد کرد.

خرید سرور مجازی لینوکس

سرور مجازی لینوکس در صنعت هاستینگ از دسته پر مصرف ترین سرویس ها است.

سرور مجازی لینوکس به دلیل اپن سورس بودن این سیستم عامل و تنوع و راحتی در نصب انوع نرم افزار های و اپلیکیشن ها بویژه در بحث میزبانی وب سایت باعث شده تا خرید سرور مجازی لینوکس در صدر پر کاربردین سرور مجازی ها قرار گیرد.

نحوه خرید سرور مجازی ویندوز و لینوکس

خرید سرور مجازی ویندوز با خرید سرور مجازی لینوکس بصورت کلی تفاوتی در حالت یا مراحل خرید VPS ندارند.

تنها در زمان ثبت سفارش یکی از دو سیستم عامل را انتخاب خواهید کرد و هیچ جای نگرانی بابت پشیمانی هم نیست به این دلیل که هر زمانی امکان تغییر سیستم عامل سرور مجازی ویندوز به سرور مجازی لینوکس و یا بلعکس را خواهید داشت.

خرید سرور مجازی ویندوز یا خرید سرور مجازی لینوکس؟

خرید سرور مجازی ویندوز یا خرید سرور مجازی لینوکس بصورت کامل به نوع استفاده شما از سرور مجازی یا VPS بستگی خواهد داشت. به عنوان مثال برای استفاده از سرور مجازی VPS برای استفاده بصورت ریموت برای انجام برخی کار ها یا تست های نرم افزاری و اجرای نرم افزار های تحت ویندوز شما باید سرور مجازی ویندوز تهیه کنید. اما برای برخی استفاده ها شما الزاما باید سرور مجازی لینوکس تهیه کنید تا امکان بهره برداری لازم رو داشته باشید. مثل نصب سی پنل دایرکت ادمین و بسیاری از کار دیگه شما باید حتما سیستم عامل لینوکس روی سرور مجازی نصب کنید.

سرور مجازی ویندوز بهتر است یا سرور مجازی لینوکس؟

با توضیحاتی که تا اینجا در مورد سرور مجازی ویندوز و سرور مجازی لینوکس داده شد بحث اول نیاز کاربر خواهد بود. اما بصورت کلی به این شکل میتوان تحلیل کرد که سرور مجازی لینوکس به دلیل استفاده کمتر از منابع سخت افزاری، گزینه بصرفه تری خواهد بود زیرا در بسیاری از مواقع نیازی به پرداخت هزینه بیشتر نیست. اما سرور مجازی ویندوز مصرف منابع سخت افزری بالاتری خواهد داشت. به همین دلیل معمولا به افراد پیشنهاد میکنیم برای سرعت و کیفیت بیشتر در استفاده از سرور مجازی ویندوزی حداقل سرور مجازی با رم 2 گیگابایت و 2 هسته پردازنده تهیه کنند تا در زمان استفاده از VPS خود احساس کندی نداشته باشید.

سرور مجازی ویندوز 10

سرور مجازی ویندوز 10 که معمولا ما به کاربران پیشنهاد میکنیم استفاده نکنند، مانند سرور مجازی ویندوز سرور بوده و تفاوتی در فرایند خرید یا نصب آن نیست. اما بصورت کلی به دلیل اینکه ویندوز 10 ساخته شده برای استفاده بر روی کامپیوترهای شخصی و به عنوان یک سیستم عامل سروری نیست، هم از نظر امنیت به اندازه ویندوز سرور ایمن نیست و هم از نظر مصرف منابع به اندازه ویندوز سرور بهینه نیست. اما بصورت کلی مشکل و محدودیتی در خرید سرور مجازی ویندوز 10 نیست و به راحتی با یک کلیک میتونید نصب ویندوز 10 روی سرور مجازی خودتون با یک کلیک بصورت خودکار انجام بدید.

VPS چیست و به چه دردی میخوره؟

VPS یا سرور مجازی چیست و به چه دردی میخوره؟ یکی از پر تکرار ترین سوالات برای افرادی که به تازگی با دنیای سرور و خدمات میزبانی وب آشنا شدن.

توضیح تخصصی سرور مجازی چیست با این عنوان که سرور مجازی بخشی از یک سرور اختصاصی هست شاید برای افراد سوال بوجود بیاد که پس سرور اختصاصی چیست که سرور مجازی VPS بخشی از اون هست؟

پس اول بصورت خلاصه توضیح میدیم که سرور اختصاصی یعنی یک عدد سرور بصورت فیزیکی که در یک دیتاسنتر قرار داده شده تا به ما خدمت ارائه کنه.

اجاره سرور اختصاصی هزینه بالایی داره و برای کسب و کار هایی که نیاز به سخت افزار خیلی بالایی ندارن اصلا توجیه اقتصادی نداره که سرور اختصاصی تهیه کنن!

 

اینجاست که سرور مجازی یا VPS به کمک کسب و کار ها اومده.

یک سرور مجازی یک سروری هست با مقدار منابعی که ما برای اون مشخص میکنیم و به همون مقدار حق داره از منابع سرور اختصاصی استفاده کنه.

در این حالت ما فقط به مقدار نیاز مون هزینه پرداخت میکنیم و در کنار هزینه کمتر ما یک سرور مجازی مجازی با سیستم عامل اختصاصی و مستقل داریم که فقط خودمون به عنوان مدیر به اون دسترسی داریم.

سوالات عمومی پیش از خرید

سرور مجازی دارای مزایای بسیار زیادی است،در صورتی که بخواهیم برای استفاده به عنوان میزبانی سایت در نظر بگیریم،به دلیل اختصاصی بودن منابع سرور مجازی و ایزوله بودن VPS شما هم سرعت بالاتر و هم امنیت بالاتری خواهید داشت.

بله،به دلیل اختصاصی بودن سرور مجازی های ارائه شده توسط پنتا سرور،شما دارای سیستم عامل مستقل برای سرور مجازی هستید و شما در سیستم عامل ویندوز دسترسی مستقیم به یوزر Administrator و در سیستم عامل های لینوکسی دسترسی مستقیم به Root خواهید داشت.

جهت اتصال به سرور مجازی از روش های مختلفی میتوان بهره برد اما بصورت کلی جهت اتصال به سرور مجازی ویندوز از طریق نرم افزار ریموت دسکتاپ و سرور مجازی لینوکس نرم افزار Putty استفاده خواهد شد.

پس خرید سرور مجازی آی پی اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت،با وارد کردن آی پی در یکی از دو نرم افزار ذکر شده،از شما یوزر نیم و پسورد سرور مجازی درخواست خواهد شد که پس از وارد کردن،اتصال شما به سرور مجازی انجام خواهد شد.

پس از خرید سرور مجازی شما مانند سرور اختصاصی دسترسی ادمین و کامل به سرور خواهید داشت و از نظر نرم افزاری تفاوتی بین سرور مجازی و سرور اختصاصی نیست،تنها تفاوت سرور مجازی با سرور اختصاصی در این است که سرور اختصاصی معمولا دارای منابع سخت افزاری بیشتری است که البته در سرور مجازی هم امکان خرید سرور مجازی با منابع سخت افزاری بالا وجود دارد.

بله در صورت عدم رضایت از کیفیت سرویس امکان بازگشت وجه تا 7 روز میسر خواهد بود.

بله امکان ثبت سفارش و یا تمدید سرور مجازی NVMe ایران بیش از 1 ماه هم میسر است،حتی شما پس از خرید سرویس بصورت ماهانه هم میتوانید سرویس خود را به پرداخت 3 ماهه،6 ماهه و 12 ماهه تغییر دهید و تخفیف دریافت کنید.

کلیه سرویس های هاست و سرور مجازی پنتا سرور بصورت آنی هستند و چند ثانیه پس از پرداخت مشخصات سرویس به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بله شما در هر ساعت از شبانه روز از طریق کنترل پنلی که در اختیار شماست،تنها با چند کلیک میتوانید سیستم عامل مورد نظر خود را بصورت خودکار نصب کنید.

بله،ضمن اینکه ما ISO تعدادی از سیستم عامل ها را بصورت پیش فرض قرار داده ایم،شما هم میتوانید بصورت مستقیم ISO مورد نظر خود را آپلود کنید و از طریق VNC نصب سیستم عامل خود را انجام دهید.

بله،نصب کنترل پنل و کانفیگ اولیه بصورت رایگان بر روی سرور مجازی شما انجام خواهد شد،اما نیازمند این است که شما لایسنس سی پنل یا دایرکت ادمین را تهیه نمایید.

میانگین آراء از 5 / 5

امتیازی ثبت نشده