خرید سرور مجازی و خرید VPS ویندوز و لینوکس

سرور مجازی ایران،هلند،آمریکا و آلمان

سرور مجازی چیست؟ سرور مجازی یا VPS در واقع یک بخش کوچکی از یک سرور اختصاصی با سیستم عامل مستقل و منابع اختصاصی است که با هزینه کمتری امکانات یک سرور اختصاصی را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

سرور مجازی (VPS) با توجه به اینکه دارای سخت افزار/منابع و سیستم عامل مستقل است،امکان نصب هر سیستم عاملی که مورد نیاز کاربر است را دارد،در واقع شما به راحتی ضمن اینکه میتوانید کلیه نسخه های سیستم عامل ویندوز و لینوکس را با یک کلیک بصورت خودکار روی سرور مجازی خود نصب کنید،میتوانید با ISO مورد نظر هم به راحتی اقدام به نصب سیستم عامل بر روی سرور مجازی (VPS) خود بفرمایید.

خرید سرور مجازی و خرید VPS ویندوز و لینوکس

برخی از امکانات پنل مدیریتی سرور مجازی

چرا خرید سرور مجازی از پنتا سرور؟

سرور مجازی VPS ایران NVMe
IRAN NVMe VPS

خرید سرور مجازی ایران NVMe

سرور مجازی با سرعت خیره کننده و نهایت کیفیت و سرعت!
سرور مجازی NVMe ایران مستقر در بزرگترین و بهترین دیتاسنتر کشور یعنی دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد در کنار بهره برداری از سریعترین حافظه ها و بروزترین سخت افزار ها،یک تجربه ناب و شیرین برای شما رقم خواهد زد.

سرور مجازی VPS ایران NVMe
IRAN SSD VPS

خرید سرور مجازی ایران SSD

سرور مجازی با سرعت بسیار عالی و قیمت مناسب
سرور مجازی ایران SSD مستقر در بزرگترین و بهترین دیتاسنتر کشور یعنی دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد در کنار بهره برداری از سریعترین حافظه ها و بروزترین سخت افزار ها،یک تجربه بسیار خوب با قیمت مناسب برای شما رقم خواهد زد.

سرور مجازی VPS ایران NVMe
IRAN Cheap VPS

خرید سرور مجازی ارزان ایران

سرور مجازی ارزان ایران مناسب امور تست و آموزشی

سرور مجازی ارزان ایران مانند دیگر سرویس های سرور مجازی (VPS) ایران در دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد) مستقر میباشد و تنها فرق و دلیل ارزانی آن استفاده از سخت افزار نسل قدیم و محدودیت در ترافیک ماهانه است.

سرور مجازی VPS ایران NVMe
IRAN Storage VPS

خرید سرور مجازی (VPS) حجیم ایران

سرور مجازی حجیم ایران مناسب سرور و هاست دانلود و آرشیو فایل

سرور مجازی حجیم ایران با بهرمندی از حافظه های HDD حرفه ای نسخه دیتاسنتری،بهترین گزینه جهت استفاده به عنوان هاست یا سرور دانلود و آرشیو بندی فایل های حجیم شما در دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد)

سرور مجازی VPS ایران NVMe
IRAN Exchange VPS

خرید سرور مجازی (VPS) بورس ایران

سرور مجازی بورس ایران با نهایت سرعت مناسب سرخطی زدن

سرور مجازی بورس ایران با پینگ زیر 1 میلی ثانیه و نهایت سرعت و امنیتی بهترین سرور مجازی برای معاملات بورسی و سر خطی زدن و انواع ثبت نام ها مانند ثبت نام خودرو و…

سرور مجازی هلند VPS
Netherlands VPS

خرید سرور مجازی هلند

سرور مجازی خارج با پینگ بسیار عالی از ایران

سرور مجازی (VPS) هلند به دلیل پینگ و سرعت بسیار مناسب آن به ایران یکی از بهترین گزینه های سرویس های سرور مجازی از اروپا برای کاربران ایرانی می باشد که دارای کیفیت بسیار عالی و فایروال آنتی دی داس حرفه ای میباشد.

خرید سرور مجازی آلمان هتزنر NVMe
Germany VPS

خرید سرور مجازی آلمان (هتزنر)

سرور مجازی خارج با پینگ بسیار عالی از ایران و حافظه های پر سرعت NVMe
سرور مجازی آلمان از دیتاسنتر محبوب هتزنر که برای کلیه کاربران ایرانی شناخته شده است،این سرویس به دلیل استفاده از حافظه های فوق سریع NVMe مانند سرور مجازی NVMe ایران دارای سرعت بسیار بالایی هستند.

خرید سرور مجازی آمریکا VPS
USA VPS

خرید سرور مجازی آمریکا

سرور مجازی آمریکا مناسب مصارف خاص
سرور مجازی آمریکا معمولا برای مصارفی مانند استفاده از اکانت PayPal یا موارد مشابه که کاربر نیاز به آی پی ثابت از کشور آمریکا جهت دور زدن تحریم و یا استفاده از مزایای سرویس های ارائه شده برای شهروندان کشور آمریکا است مناسب می باشد.

سرور مجازی ایران

بصورت کلی به هر سرور مجازی که سرور اصلی آن در ایران مستقر باشد را سرور مجازی ایران گویند.
خرید سرور مجازی ایران دارای برتری های زیادی نسبت به سرور مجازی خارج از کشور است که کاربر باید بر اساس نیاز خود یکی از این دو سرور مجازی را انتخاب نمایید.
از مزایای اصلی سرور مجازی ایران میتوان پینگ بسیار عالی و فوق العاده آن برای کاربران در داخل کشور و قیمت بسیار مناسب آن دانست.
سرور مجازی ایران بصورت کلی به دو دسته سرور مجازی NVMe ایران ، سرور مجازی SSD ایران و سرور مجازی حجیم یا HDD ایران تقسیم میشوند.

سرور مجازی ایران

سرور مجازی خارج کشور

سرور مجازی خارج کشور بر خلاف سرور مجازی ایران در خارج از کشور میزبانی میگردد که میتواند در اروپا،آمریکا و یا هر نقطه دیگری از جهت باشد.
سرور مجازی خارج از نظر پینگ و سرعت به داخل ایران دارای رتبه پایین تری است اما این موضوع دلیل نخواهد شد که از سرور مجازی یا VPS خارج کشور استفاده نکینم.
سرور مجازی خارج کشور دارای مزایای خاص خودش است که مهم ترین مورد استفاده از آن جهت دور زدن تحریم هاست.
مثلا برای استفاده از اکانت PayPal یا سایت های معاملات بورسی خارج کشور مثل فارکس،بایننس و… و یا هر مورد استفاده دیگری که کاربر الزاما باید از آی پی خارج کشور استفاده نماید.

سرور مجازی حجیم یا با هارد بالا

سرور مجازی حجیم یا VPS با حجم هارد بالا معمولا به عنوان هاست و سرور دانلود استفاده میشوند.
این سرور ها از حافظه های HDD نسخه دیتاسنتری و حرفه ای استفاده میکنند که باعث نهایت کیفیت و سرعت خواهند شد.
سرور مجازی حجیم مانند دیگر سرور مجازی ایران ارائه شده توسط پنتا سرور در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد مستقر هستند و ترافیک این سرویس ها هم مانند دیگر سرور مجازی های ایران بصورت نیم بها محاسبه خواهد شد برای کاربران شما.
در صورتی که قصد استفاده به عنوان هاست دانلود دارید،پنتا سرور بصورت رایگان نصب و کانفیگ وب سرور را برای شما انجام خواهد داد.

سرور مجازی حجیم هارد بالا ایران
سرور مجازی ویندوزی

سرور مجازی ویندوزی چیست؟

سرور مجازی (VPS) معمولا به دو دسته ویندوزی و لینوکسی تقسیم میشوند.

بصورت کلی به هر سرور مجازی یا وی پی اس که روی آن سیستم عامل ویندوز نصب باشد سرور مجازی ویندوزی گویند،که میتواند شامل ویندوز های سروری یا معمولا مثل ویندوز 7 یا 10 و… باشد.

از مزایای سرور مجازی پنتا سرور این است که شما با خرید VPS امکان نصب هر سیستم عامل چه ویندوزی و لینوکسی را خواهید داشت و نیازی به تهیه سرور مجازی مجزا نیست و سیستم عامل VPS شما تنها با یک کلیک توسط خودتان بصورت خودکار نصب خواهد شد.

بصورت پیش فرض سیستم عامل های ویندوزی Windows Server 2008R2 , 2012R2 , 2016 , 2019 و لینوکسی CentOS , Ubuntu , Debian و میکروتیک که شامل نسخه های مختلف دیگر نیز هستند در لیست سیستم عامل نصب خودکار سرور مجازی پنتا سرور موجود است.

خرید VPS ارزان!

VPS مانند هر کالای دیگر عواملی دارد که بر روی قیمت آن تاثیر گذار هستند.
از دلایل اصلی تاثیر گذاری بر قیمت سرور مجازی،نوع سخت افزار استفاده شده در سرور هاست.

در صورتی که از مشتریان پنتا سرور باشید اخیر مشاهده کرده اید که محصولی تحت عنوان سرور مجازی ارزان ایران اضافه شده،که دلیل ارزان بودن این سرور ها،استفاده از سرور های نسل قدیم است که طبیعتا وقتی سرور از نسل قدیم باشد،قطعاتی مثل رم و پردازنده هم از نسل قدیم هستند.

بصورت کلی سرور و قطعاتی که قدیمی هستند دارای قیمت پایین تری هستند به همین دلیل این شرایط فراهم شد تا با بهره برداری از این سرور ها سرویس VPS ارزان را ارائه کنیم.

هدف اصلی ما از راه اندازی این سرویس این بوده تا افرادی که در شروع کار و در حال آزمون و خطا هستند بتوانند با هزینه کمتر یک سرور مجازی با کیفیت متوسط را تهیه نمایند.

سرور مجازی ارزان ایران مانند دیگر VPS ها در دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد) قرار دارد.

سوالات عمومی پیش از خرید

سرور مجازی دارای مزایای بسیار زیادی است،در صورتی که بخواهیم برای استفاده به عنوان میزبانی سایت در نظر بگیریم،به دلیل اختصاصی بودن منابع سرور مجازی و ایزوله بودن VPS شما هم سرعت بالاتر و هم امنیت بالاتری خواهید داشت.

بله،به دلیل اختصاصی بودن سرور مجازی های ارائه شده توسط پنتا سرور،شما دارای سیستم عامل مستقل برای سرور مجازی هستید و شما در سیستم عامل ویندوز دسترسی مستقیم به یوزر Administrator و در سیستم عامل های لینوکسی دسترسی مستقیم به Root خواهید داشت.

جهت اتصال به سرور مجازی از روش های مختلفی میتوان بهره برد اما بصورت کلی جهت اتصال به سرور مجازی ویندوز از طریق نرم افزار ریموت دسکتاپ و سرور مجازی لینوکس نرم افزار Putty استفاده خواهد شد.

پس خرید سرور مجازی آی پی اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت،با وارد کردن آی پی در یکی از دو نرم افزار ذکر شده،از شما یوزر نیم و پسورد سرور مجازی درخواست خواهد شد که پس از وارد کردن،اتصال شما به سرور مجازی انجام خواهد شد.

پس از خرید سرور مجازی شما مانند سرور اختصاصی دسترسی ادمین و کامل به سرور خواهید داشت و از نظر نرم افزاری تفاوتی بین سرور مجازی و سرور اختصاصی نیست،تنها تفاوت سرور مجازی با سرور اختصاصی در این است که سرور اختصاصی معمولا دارای منابع سخت افزاری بیشتری است که البته در سرور مجازی هم امکان خرید سرور مجازی با منابع سخت افزاری بالا وجود دارد.

بله در صورت عدم رضایت از کیفیت سرویس امکان بازگشت وجه تا 7 روز میسر خواهد بود.

بله امکان ثبت سفارش و یا تمدید سرور مجازی NVMe ایران بیش از 1 ماه هم میسر است،حتی شما پس از خرید سرویس بصورت ماهانه هم میتوانید سرویس خود را به پرداخت 3 ماهه،6 ماهه و 12 ماهه تغییر دهید و تخفیف دریافت کنید.

کلیه سرویس های هاست و سرور مجازی پنتا سرور بصورت آنی هستند و چند ثانیه پس از پرداخت مشخصات سرویس به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بله شما در هر ساعت از شبانه روز از طریق کنترل پنلی که در اختیار شماست،تنها با چند کلیک میتوانید سیستم عامل مورد نظر خود را بصورت خودکار نصب کنید.

بله،ضمن اینکه ما ISO تعدادی از سیستم عامل ها را بصورت پیش فرض قرار داده ایم،شما هم میتوانید بصورت مستقیم ISO مورد نظر خود را آپلود کنید و از طریق VNC نصب سیستم عامل خود را انجام دهید.

بله،نصب کنترل پنل و کانفیگ اولیه بصورت رایگان بر روی سرور مجازی شما انجام خواهد شد،اما نیازمند این است که شما لایسنس سی پنل یا دایرکت ادمین را تهیه نمایید.

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!