011-44400281

خرید سرور مجازی ایران

خرید سرور مجازی ایران با حافظه پر سرعت NVMe از دیتاسنتر اختصاصی شماره 2 پنتا سرور که در ابتدای سال 1403 افتتاح گردید یک گزینه ایده آل برای کسب کار های حرفه ای که سرعت و کیفیت برای آن ها بسیار حائز اهمیت است!

سرور مجازی (VPS) ایران به دلیل استفاده از سخت افزار های حرفه ای و پینگ بسیار عالی (به داخل و خارج کشور) به همراه پورت ۱ گیگابیت مناسب کلیه مصارف حرفه ای مانند سرور هاستینگ و یا هر سرویس دیگری خواهند بود.

VPS ویندوز،لینوکس ایران

خرید VPS ویندوز و لینوکس ایران با توجه به اینکه از بستر حرفه ای Virtualizor در آن ها استفاده شده، کاربر امکان تعویض سیستم عامل را تنها با یک کلیک خواهد داشت و نیازی به تهیه سرور مجازی مجزا جهت نصب سیستم عامل دیگر نیست.

در واقع با خرید یک VPS یا سرور مجازی شما هر زمانی امکان تعویض سیستم عامل ویندوزی به لینوکسی و بلعکس و حتی میکروتیک و دیگر سیستم عامل های اختصاصی خود را خواهید داشت.

پس از خرید سرور مجازی ایران کنترل پنلی کاملا حرفه ای و با امکانات فراوان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که کلیه امکانات لازم و حتی فراتر از نیاز کاربر در آن گنجانده شده.

در واقع با استفاده از کنترل پنل Virtualizor در سرور مجازی ایران،پس از خرید سرور مجازی شما نیازی به ثبت تیکت پشتیبانی برای مواردی مثل نصب سیستم عامل بر روی سرور مجازی ایران و… را نخواهید داشت.

خرید سرور مجازی ایران - VPS ویندوز، لینوکس
پشتیبانی 24 ساعته هاست و سرور

پشتیبانی 24/7

شبکه سریع و پایدار هاست و VPS

شبکه سریع و پایدار

سرور مجازی و هاست منابع اختصاصی

منابع 100% اختصاصی

سرور مجازی و هاست تحویل آنی

تحویل فوری و آنی

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

برخی از امکانات پنل مدیریتی سرور مجازی ایران

مشخصات کلی سرور مجازی ایران SSD

سرور مجازی ایران با ترافیک ارسالی رایگان

در سرور مجازی ایران (دیتاسنتر شماره 2) ترافیک ارسالی (آپلود) شما بصورت رایگان خواهد بود و تنها هزینه ترافیک دریافتی (دانلود) را پرداخت خواهید کرد.

(هر ترابایت ترافیک دانلود اضافه در سرور مجازی ایران 395000 تومان میباشد.)

50% تخفیف نوروزی سال 1403 !

به مناسبت سال نو و همزمان افتتاح دیتاسنتر اختصاصی شماره 2 پنتا سرور ، 50% تخفیف بر روی کلیه پلن های سرور مجازی ایران از دیتاسنتر شماره 2 اعمال گردید.

کد تخفیف نوروز 1403 : NY1403

با توجه به استقبال بالا از این سرویس ها، فروش با تخفیف نوروزی تنها به تعدا محدودی فعال گردید.

سرور مجازی ایران NVMe
پلن 1
تومان 329000 ماهانه
 • 1 هسته پردازنده
 • 1 گیگابایت رم
 • 30 گیگابایت حافظه NVMe
 • 200 گیگابایت ترافیک (دانلود)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
سرور مجازی ایران NVMe
پلن 2
تومان 349000 ماهانه
 • 2 هسته پردازنده
 • 2 گیگابایت رم
 • 55 گیگابایت حافظه NVMe
 • 300 گیگابایت ترافیک (دانلود)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
سرور مجازی ایران NVMe
پلن 3
تومان 429000 ماهانه
 • 3 هسته پردازنده
 • 4 گیگابایت رم
 • 75 گیگابایت حافظه NVMe
 • 400 گیگابایت ترافیک (دانلود)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
سرور مجازی ایران NVMe
پلن 4
تومان 539000 ماهانه
 • 4 هسته پردازنده
 • 6 گیگابایت رم
 • 95 گیگابایت حافظه NVMe
 • 500 گیگابایت ترافیک (دانلود)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
سرور مجازی ایران NVMe
پلن 5
تومان 699000 ماهانه
 • 5 هسته پردازنده
 • 8 گیگابایت رم
 • 105 گیگابایت حافظه NVMe
 • 600 گیگابایت ترافیک (دانلود)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
ویژگی های سرور مجازی

ویژگی های سرور مجازی ایران

نصب سیستم عامل سرور مجازی

نصب سیستم عامل با یک کلیک

نصب سیستم عامل با ISO برای سرور مجازی

نصب سیستم عامل از طریق ISO

دسترسی VNC سرور مجازی

دسترسی مستقیم به VNC

رکورد PTR سرور مجازی

امکان ثبت PTR توسط کاربر

سرور مجازی منابع اختصاصی

منابع 100% اختصاصی

نصب رایگان کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین

نصب رایگان انواع کنترل پنل ها

تمدید سرور مجازی

تمدید ماهانه و بلند مدت

کنترل پنل سرور مجازی VPS

کنترل پنل مدیریتی حرفه ای

سخت افزار اضافه سرور مجازی
نرخ سخت افزار اضافه
1 هسته پردازنده اضافه

40000 تومان

1 گیگابایت رم اضافه

35000 تومان

10 گیگابایت حافظه اضافه

15000 تومان

1 آی پی اضافه

30000 تومان

کنترل پنل حرفه ای سرور مجازی

مانیتورینگ سرور مجازی VPS

مانیتورینگ 24 ساعته سرور مجازی ایران

دپارتمان مانیتورینگ پنتا سرور بصورت 24 ساعت در حال مانیتور کردن شبکه و تجهییزات هستند و کوچک ترین مشکل از دید ما پنهان نخواهد ماند!

همکاران بخش مانیتورینگ پنتا سرور نه تنها از نظر فنی و پایداری تجهیزات همه چیز را زیر نظر دارند.

بلکه توجه جدی بر مسائل امنیتی خواهند داشت تا هیچ حمله ای باعث تداخل در سرویس و کسب و کار شما نگردد زیرا امنیت کسب و کار شما بیش از همه چیز برای ما حائز اهمیت است!

همواره با بهره برداری از بروزترین و قدرتمند ترین تجهیزات مانیتورینگ کلیه سرویس های سرور اختصاصی،سرور مجازی و هاست زیر زره بین تیم مانیتورینگ پنتا سرور قرار دارد!

ضمن اینکه همکاران ما بر سرویس های سرور مجازی نظارت دقیق دارند،با استفاده از کنترل پنل فوق حرفه ای Virtualizor در سرور مجازی ایران سامانه مانیتورینگ بسیار حرفه برای شبکه و سخت افزار های سرویس های سرور مجازی در اختیار کاربران قرار داده شده تا به راحتی در یک نگاه همه چیز را مدیریت و بررسی کنند.

پشتیبانی فنی سرور مجازی ایران

پشتیبانی فنی سرور مجازی ایران

بخش فنی پنتا سرور متشکل از حرفه ای ترین کارشناسان و متخصصین این حوزه بوده که دارای مدارک بین المللی تخصصی نیز هستند.

ما نه تنها بر تخصص و مهارت همکاران خود دقت لازم را داریم،اخلاق و ارتباط با مشتری یکی از مهمترین نکاتی است که مجموعه پنتا سرور توجه ویژه بر آن داشته.

همکاران ما بصورت 24 ساعته با کمال میل آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما هستند تا آرامش و آسیاش واقعی را با خدمات ما تجربه کنید.

در صورتی که از سرور مجازی ایران برای میزبانی وب سایت،اپلیکیشن و… استفاده میکنید و به مباحث بهینه سازی و امنیت آشنایی ندارید،بدون هیچ دغدغه ای میتوانید پشتیبانی فنی سرور های خود را به ما بسپارید.

سرویس های سرور مجازی ایران و خارج ارائه شده توسط پنتا سرور دارای سیستم مانیتروینگ حرفه ای سخت افزار و شبکه هستند و نیاز کاربران را از راه اندازی سامانه های مانیتورینگ مجزا کاملا برطرف نموده است.

سرور مجازی ایران چیست

سرور مجازی ایران چیست؟

هر سرور مجازی VPS که محل استقرار آن در کشور ایران باشد را سرور مجازی ایران گویند.

سرور مجازی ( VPS ) ایران ممکن است در دیتاسنتر های مختلف مانند آسیاتک،پارس آنلاین و… قرار داشته باشید که همگی این ها در نهایت سرور مجازی ایران نامیده میشوند.

سرور مجازی ایران ارائه شده توسط پنتا سرور از دیتاسنتر اختصاصی پنتا سرور میباشد که از بهترین دیتاسنتر های داخل کشور از کلیه جهات میباشد و از نظر آپتایم در بالاترین سطح در کشور قرار دارد.

سرور مجازی ایران به چند دسته سرور مجازی آسیاتک NVMe ، سرور مجازی SSD ، سرور مجازی ارزان و سرور مجازی حجیم یا HDD تقسیم میشوند که هرکدام برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار خواهند گرفت و از نظر کیفیت به ترتیب دارای بالاترین کیفیت و سرعت هستند.

چرا خرید سرور مجازی ایران؟

سرور مجازی ایران مستقر در دیتاسنتر اختصاصی پنتا سرور به واسطه استفاده از بروز ترین سخت افزار ها و پرسرعت ترین و بهترین حافظه های NVMe در کنار شبکه قدرتمند،سریع و امن شرکت پنتا سرور یک گزینه بدون نقص برای کسب و کار شما خواهد بود.

در صورتی که به دنبال کیفیت و سرعت در کنار قیمت مناسب هستید قطعا بهترین انتخاب شما خرید سرور مجازی ایران SSD خواهد بود.

قدرت و سرعت پردازش و انتقال اطلاعات بسیار بالا حافظه های NVMe باعث شده تا امروز اکثر کسب و کار ها که به دنبال کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب هستند سرویس های خود را به این حافظه ها منتقل کنند.

سرور مجازی ایران پنتا سرور از بهترین حافظه های NVMe بهره میبرند که باعث نهایت کیفیت و سرعت در سرور مجازی های ایران شده.

در کنار وجود کیفیت بسیار بالای سرور مجازی یا VPS های NVMe ایران ،دیگر مزیت آن وجود کنترل پنل بسیار حرفه ای Virtualizor است که ضمن تحویل آنی سرویس،امکانات بسیار مفید و کاملی مانند:

تغییر سیستم عامل سرور مجازی VPS در هر لحظه،نصب سیستم عامل با ISO دلخواه شما بدون نیاز به ثبت تیکت،ریست پسورد و هاست نیم سرور و حتی ثبت PTR بصورت آنی توسط کاربر و 100 ها امکانات دیگر که شما را به هرگونه ثبت تیکت و پشتیبانی بی نیاز خواهد کرد.

مزایا سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران به دلیل استقرار سرور ها در ایران و داشتن آی پی ثابت و میزبانی در بهترین دیتاسنتر های کشور و استفاده از سخت افزار های حرفه ای، با قیمت مناسب گزینه ای بهتر نسبت به سرور مجازی خارج کشور خواهد بود.

کنترل پنل VPS ایران

VPS ایران با بهره برداری از کنترل پنل حرفه ای Virtualizor تمامی امکاناتی که برای مدیر یک سرور مورد نیاز خواهد بود را تامین کرده که باعث شده شما دسترسی کامل حتی در زمان وقوع مشکل به سرور خود داشته باشید.

تنوع در سیستم عامل ویندوز و لینوکس

در زمان خرید سرور مجازی ایران شما بین نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز و لینوکس حق انتخاب دارید و میتوان گفت محدودیتی در سیستم عامل سرور مجازی ایران وجود نخواهد داشت.

سرعت سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران به دلیل فاصله جغرافیایی کم با کاربران داخل کشور، بهترین پینگ تایم و سرعت ممکن را به کاربران داخل کشور ارائه خواهد کارد که یکی از مهمترین فاکتور های یک سرور مجازی خواهد بود.

تنوع سیستم عامل در سرور مجازی ایران

خرید سرور مجازی ویندوز ایران

بصورت کلی به هر سرور مجازی یا وی پی اس که روی آن سیستم عامل ویندوز نصب باشد سرور مجازی ویندوز گویند،که میتواند شامل ویندوز های سروری یا معمولا مثل ویندوز 7 یا 10 و… باشد.

از مزایای سرور مجازی ایران پنتا سرور این است که شما با خرید VPS ایران امکان نصب هر سیستم عامل چه ویندوزی و لینوکسی را خواهید داشت و نیازی به تهیه سرور مجازی مجزا نیست و سیستم عامل VPS شما تنها با یک کلیک توسط خودتان بصورت خودکار نصب خواهد شد.

بصورت پیش فرض سیستم عامل های ویندوزی Windows Server 2008R2 , 2012R2 , 2016 , 2019 و ویندوز 10 در لیست سیستم عامل نصب خودکار سرور مجازی پنتا سرور موجود است.

خرید سرور مجازی لینوکس ایران

سرور مجازی لینوکس ایران شامل انواع توزیع های سنت او اس ، اوبونتو ، دبیان ، آلما لینوکس ، راکی و… است که همگی تنها با یک کلیک نصب خواهند شد و در هر زمان امکان تغییر سیستم عامل میسر خواهد بود.

در بین سرور مجازی های لینوکس اوبونتو پرطرفدار ترین توزیع بوده به همین دلیل کلیه نسخه های اوبونتو در لیست سیستم عامل های سرور مجازی ایران موجود خواهد بود.

سرور مجازی VPS لینوکس ایران معمولا برای میزبانی وب استفاده خواهند شد، در صورتی که سرور مجازی لینوکس ایران برای میزبانی وب نیاز دارید، نصب و کانفیگ کنترل پنل بصورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

راهنمای خرید سرور مجازی ایران

قبل از خرید سرور مجازی ایران ابتدا باید نیاز های خود را بسنجید و سپس بر اساس نیاز خود پلن مناسبی از VPS ایران را تهیه نمایید.

به عنوان مثال جهت استفاده به عنوان ریموت و انجام امور جزئی و سبک، وی پی اس پلن 2 کافیست و ویندوز سرور به راحتی در آن اجرا خواهد شد.

جهت استفاده از سرور مجازی برای ترید حداقل پلن 2 پیشنهاد میگردد و پلن 1 سرور مجازی چندان مناسب امور حرفه ای نیست.

برای استفاده از سرور مجازی به عنوان میزبانی وب سایت و یا اپلیکیشن بهتر است از همکاران ما مشاوره تخصصی دریافت نمایید و یا از مجری پروژه تان در مورد سخت افزار مورد نیاز سرور مجازی مشاوره لازم را دریافت نمایید.

سوالات عمومی پیش از خرید سرور مجازی ایران

سرور مجازی در واقع بخش کوچکی از یک سرور اختصاصی است که بر اساس مقدار منابع تعریف شده،امکان استفاده از سخت افزار های سرور اختصاصی را دارد و از نظر کاربرد کاملا مشابه سرور اختصاصی است تنها با منابع کمتر و طبیعتا قیمت ارزان تر!

به هر سرور مجازی (VPS) که سرور مرکزی یا اصلی آن در کشور ایران قرار داشته باشد سرور مجازی ایران گویند.

سرور مجازی ایران از نظر موقعیت مکانی آی پی آدرس هم دارای هویت ایرانی است.

بله در صورت وجود مشکل فنی در سرور مجازی و عدم حل آن توسط پنتا سرور امکان بازگشت وجه تا 7 روز میسر خواهد بود.

بله امکان ثبت سفارش و یا تمدید سرویس ها بیش از 1 ماه هم میسر است،حتی شما پس از خرید سرویس بصورت ماهانه هم میتوانید سرویس خود را به پرداخت 3 ماهه،6 ماهه و 12 ماهه تغییر دهید و تخفیف دریافت کنید.

کلیه سرویس های هاست و سرور مجازی پنتا سرور بصورت آنی هستند و چند ثانیه پس از پرداخت مشخصات سرویس به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بله شما در هر ساعت از شبانه روز از طریق کنترل پنلی که در اختیار شماست،تنها با چند کلیک میتوانید سیستم عامل مورد نظر خود را بصورت خودکار نصب کنید.

بله،ضمن اینکه ما ISO تعدادی از سیستم عامل ها را بصورت پیش فرض قرار داده ایم،شما هم میتوانید بصورت مستقیم ISO مورد نظر خود را آپلود کنید و از طریق VNC نصب سیستم عامل خود را انجام دهید.

بله،نصب کنترل پنل و کانفیگ اولیه بصورت رایگان بر روی سرور مجازی شما انجام خواهد شد،اما نیازمند این است که شما لایسنس سی پنل یا دایرکت ادمین را تهیه نمایید.

سرعت دسترسی بسیار بالا در ایران،سخت افزار بروز،آپتایم بالا،پهنای باند نامحدود و هیچ گونه نگرانی از بابت تحریم از برتری های سرور مجازی ایران نسبت به خارج کشور است.

میانگین آراء از 5 / 4.8

امتیازی ثبت نشده