011-44400281    |    وبلاگ آموزشی    |    حساب کاربری

011-44400281

خرید سرور مجازی ایران - VPS ویندوز،لینوکس ترافیک نامحدود - آسیاتک

خرید سرور مجازی ایران SSD ترافیک نامحدود در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد تحویل آنی از دسته سرویس های حرفه ای سرور مجازی داخل کشور خواهند بود که بر روی سرور های اختصاصی مجموعه پنتا سرور که در رک اختصاصی پنتا سرور در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد میزبانی میشوند و مالکیت ۱۰۰% سرور متعلق به مجموعه پنتا سرور می باشد.

سرور مجازی (VPS) ایران آسیاتک به دلیل استفاده از سخت افزار های حرفه ای و پینگ بسیار عالی (به داخل و خارج کشور) به همراه پورت ۱ گیگ اختصاصی و پهنای باند نامحدود مناسب کلیه مصارف حرفه ای مانند سرور هاستینگ و یا هر سرویس دیگری خواهند بود.

در حال حاضر دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد بهترین گزینه جهت خرید سرور مجازی (VPS) و اختصاصی داخل کشور خواهد بود،و سندیت این موضوع میتواند میزبانی بزرگترین سایت ها و شرکت های کشور را که در این دیتاسنتر انجام شده در نظر گرفت.

پس از خرید سرور مجازی ایران کنترل پنلی کاملا حرفه ای و با امکانات فراوان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که کلیه امکانات لازم و حتی فراتر از نیاز کاربر در آن گنجانده شده.

در واقع با استفاده از کنترل پنل Virtualizor در سرور مجازی ایران،پس از خرید سرور مجازی شما نیازی به ثبت تیکت پشتیبانی برای مواردی مثل نصب سیستم عامل بر روی سرور مجازی ایران و… را نخواهید داشت.

خرید سرور مجازی ایران - VPS ویندوز،لینوکس ترافیک نامحدود - آسیاتک
پشتیبانی 24 ساعته هاست و سرور

پشتیبانی 24/7

شبکه سریع و پایدار هاست و VPS

شبکه سریع و پایدار

سرور مجازی و هاست منابع اختصاصی

منابع 100% اختصاصی

سرور مجازی و هاست تحویل آنی

تحویل فوری و آنی

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

برخی از امکانات پنل مدیریتی سرور مجازی ایران

مشخصات کلی سرور مجازی ایران SSD

منظور از ترافیک متقارن در سرور مجازی ایران چیست؟

ترافیک متقارن یعنی مقدار ترافیک ارسالی سرور مجازی شما با مقدار ترافیک دریافتی سرور مجازی شما برابر باشه. در صورتی که سرور مجازی ایران برای میزبانی وب سایت و از این قبیل استفاده ها نیاز دارید،مصرف شما متقارن نخواهد بود و امکان استفاده بصورت ترافیک نامحدود خواهید داشت. (هر ترابایت ترافیک اضافه بصورت یک به یک 489000 تومان میباشد.)

سرور مجازی ایران 2 ماه رایگان!

در طرح پاییزه پنتا سرور با خرید سرور مجازی 6 ماهه 1 ماه رایگان و با خرید سالانه سرور مجازی 2 ماه رایگان سرویس دریافت نمایید!

سرور مجازی ایران SSD

پلن 1
تومان 255000 ماهانه
 • 1 هسته پردازنده
 • 1 گیگابایت رم
 • 30 گیگابایت حافظه SSD
 • ترافیک نامحدود (متقارن 150 گیگابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی

سرور مجازی ایران SSD

پلن 2
تومان 299000 ماهانه
 • 2 هسته پردازنده
 • 2 گیگابایت رم
 • 55 گیگابایت حافظه SSD
 • ترافیک نامحدود (متقارن 250 گیگابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی

سرور مجازی ایران SSD

پلن 3
تومان 379000 ماهانه
 • 3 هسته پردازنده
 • 4 گیگابایت رم
 • 75 گیگابایت حافظه SSD
 • ترافیک نامحدود (متقارن 350 گیگابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی
محبوب

سرور مجازی ایران SSD

پلن 4
تومان 499000 ماهانه
 • 4 هسته پردازنده
 • 6 گیگابایت رم
 • 95 گیگابایت حافظه SSD
 • ترافیک نامحدود (متقارن 500 گیگابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی

سرور مجازی ایران SSD

پلن 5
تومان 599000 ماهانه
 • 5 هسته پردازنده
 • 8 گیگابایت رم
 • 105 گیگابایت حافظه NVMe
 • ترافیک نامحدود (متقارن 700 گیگابایت)
 • پورت 1 گیگابیت
 • 1 عدد آی پی
ویژگی های سرور مجازی

ویژگی های سرور مجازی ایران

نصب سیستم عامل سرور مجازی

نصب سیستم عامل با یک کلیک

نصب سیستم عامل با ISO برای سرور مجازی

نصب سیستم عامل از طریق ISO

دسترسی VNC سرور مجازی

دسترسی مستقیم به VNC

رکورد PTR سرور مجازی

امکان ثبت PTR توسط کاربر

سرور مجازی منابع اختصاصی

منابع 100% اختصاصی

نصب رایگان کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین

نصب رایگان انواع کنترل پنل ها

تمدید سرور مجازی

تمدید ماهانه و بلند مدت

کنترل پنل سرور مجازی VPS

کنترل پنل مدیریتی حرفه ای

سخت افزار اضافه سرور مجازی
نرخ سخت افزار اضافه
1 هسته پردازنده اضافه

40000 تومان

1 گیگابایت رم اضافه

35000 تومان

10 گیگابایت حافظه اضافه

15000 تومان

1 آی پی اضافه

30000 تومان

مانیتورینگ سرور مجازی پنتا سرور

مانیتورینگ 24 ساعته سرور مجازی ایران

دپارتمان مانیتورینگ پنتا سرور بصورت 24 ساعت در حال مانیتور کردن شبکه و تجهییزات هستند و کوچک ترین مشکل از دید ما پنهان نخواهد ماند!

همکاران بخش مانیتورینگ پنتا سرور نه تنها از نظر فنی و پایداری تجهیزات همه چیز را زیر نظر دارند.

بلکه توجه جدی بر مسائل امنیتی خواهند داشت تا هیچ حمله ای باعث تداخل در سرویس و کسب و کار شما نگردد زیرا امنیت کسب و کار شما بیش از همه چیز برای ما حائز اهمیت است!

همواره با بهره برداری از بروزترین و قدرتمند ترین تجهیزات مانیتورینگ کلیه سرویس های سرور اختصاصی،سرور مجازی و هاست زیر زره بین تیم مانیتورینگ پنتا سرور قرار دارد!

در از سال 1394 طی قراردادی سیستم مانیتورینگ پنتا سرور به دو لایه (بر بستر شبکه پنتا سرور و بر بستر زیر ساختی دیتاسنتر ها) تفکیک و اجرا شد تا کوچک ترین تداخل یا مشکل بر چشمان همکاران مانیتورینگ ما پوشیده نباشد.

ضمن اینکه همکاران ما بر سرویس های سرور مجازی نظارت دقیق دارند،با استفاده از کنترل پنل فوق حرفه ای Virtualizor در سرور مجازی ایران سامانه مانیتورینگ بسیار حرفه برای شبکه و سخت افزار های سرویس های سرور مجازی در اختیار کاربران قرار داده شده تا به راحتی در یک نگاه همه چیز را مدیریت و بررسی کنند.

پشتیبانی فنی سرور مجازی ایران

بخش فنی پنتا سرور متشکل از حرفه ای ترین کارشناسان و متخصصین این حوزه بوده که دارای مدارک بین المللی تخصصی نیز هستند.

ما نه تنها بر تخصص و مهارت همکاران خود دقت لازم را داریم،اخلاق و ارتباط با مشتری یکی از مهمترین نکاتی است که مجموعه پنتا سرور توجه ویژه بر آن داشته.

همکاران ما بصورت 24 ساعته با کمال میل آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما هستند تا آرامش و آسیاش واقعی را با خدمات ما تجربه کنید.

در صورتی که از سرور مجازی ایران برای میزبانی وب سایت،اپلیکیشن و… استفاده میکنید و به مباحث بهینه سازی و امنیت آشنایی ندارید،بدون هیچ دغدغه ای میتوانید پشتیبانی فنی سرور های خود را به ما بسپارید.

سرویس های سرور مجازی ایران و خارج ارائه شده توسط پنتا سرور دارای سیستم مانیتروینگ حرفه ای سخت افزار و شبکه هستند و نیاز کاربران را از راه اندازی سامانه های مانیتورینگ مجزا کاملا برطرف نموده است.

پشتیبانی فنی سرور مجازی ایران
سرور مجازی ایران چیست

سرور مجازی ایران چیست؟

هر سرور مجازی VPS که محل استقرار آن در کشور ایران باشد را سرور مجازی ایران گویند.

سرور مجازی ( VPS ) ایران ممکن است در دیتاسنتر های مختلف مانند آسیاتک،پارس آنلاین و… قرار داشته باشید که همگی این ها در نهایت سرور مجازی ایران نامیده میشوند.

سرور مجازی ایران ارائه شده توسط پنتا سرور از دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد) میباشد که از بهترین دیتاسنتر های داخل کشور از کلیه جهات میباشد و از نظر آپتایم در بالاترین سطح در کشور قرار دارد.

سرور مجازی ایران به چند دسته سرور مجازی NVMe ، سرور مجازی SSD ، سرور مجازی ارزان و سرور مجازی حجیم یا HDD تقسیم میشوند که هرکدام برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار خواهند گرفت و از نظر کیفیت به ترتیب دارای بالاترین کیفیت و سرعت هستند.

خرید VPS پر سرعت

خرید VPS پرسرعت یکی از مهم ترین اقدامات برای کسب و کار شما خواهد بود تا در نهایت سرعت در دنیای اینترنت بدرخشید.

VPS پرسرعت بر روی بازده عملیات پردازشی شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت و در صورتی که VPS برای میزبانی سایت استفاده میکنید، پرسرعت بودن VPS یا سرور مجازی برابر خواهد بود با پرسرعت بودن وب سایت های شما.

سرور مجازی ایران آسیاتک از پرسرعت ترین VPS ها بوده که با قیمت ارزان در اختیار شما قرار گرفته تا با نهایت سرعت از تکنولوژی مجازی سازی لذت ببرید.

خرید VPS پر سرعت بر سئو وب سایت شما تاثیر مستقیم خواهد داشت به همین دلیل کسب و کار های حرفه ای همیشه به دنبال بهترین VPS ( Virtual Private Server ) هستند.

چرا خرید سرور مجازی ایران؟

سرور مجازی ایران مستقر در دیتاسنتر آسیاتک (برج میلاد) به واسطه استفاده از بروز ترین سخت افزار ها و پرسرعت ترین و بهترین حافظه های SSD در کنار شبکه قدرتمند،سریع و امن شرکت پنتا سرور و آسیاتک یک گزینه بدون نقص برای کسب و کار شما خواهد بود.

در صورتی که به دنبال کیفیت و سرعت در کنار قیمت مناسب هستید قطعا بهترین انتخاب شما خرید سرور مجازی ایران SSD خواهد بود.

قدرت و سرعت پردازش و انتقال اطلاعات بسیار بالا حافظه های SSD باعث شده تا امروز اکثر کسب و کار ها که به دنبال کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب هستند سرویس های خود را به این حافظه ها منتقل کنند.

سرور مجازی ایران پنتا سرور از بهترین حافظه های SSD بهره میبرند که باعث نهایت کیفیت و سرعت در سرور مجازی های ایران شده.

در کنار وجود کیفیت بسیار بالای سرور مجازی یا VPS های SSD ایران ،دیگر مزیت آن وجود کنترل پنل بسیار حرفه ای Virtualizor است که ضمن تحویل آنی سرویس،امکانات بسیار مفید و کاملی مانند:

تغییر سیستم عامل سرور مجازی VPS در هر لحظه،نصب سیستم عامل با ISO دلخواه شما بدون نیاز به ثبت تیکت،ریست پسورد و هاست نیم سرور و حتی ثبت PTR بصورت آنی توسط کاربر و 100 ها امکانات دیگر که شما را به هرگونه ثبت تیکت و پشتیبانی بی نیاز خواهد کرد.

در سرویس سرور مجازی (VPS) SSD ایران لیست بزرگی از سیستم عامل ها و ISO های مختلف جهت نصب سیستم عامل مطابق سلیقه شما کاربر عزیز موجود میباشد و حتی کاربر دسترسی جهت اضافه کردن سیستم عامل با ISO مورد نظر را نیز خواهد داشت.

تنوع سیستم عامل در سرور مجازی ایران

سرور مجازی لینوکس ایران

خرید سرور مجازی لینوکس ایران

سرور مجازی (VPS) معمولا به دو دسته ویندوزی و لینوکسی تقسیم میشوند.

بصورت کلی به هر سرور مجازی یا وی پی اس که روی آن سیستم عامل لینوکس نصب باشد سرور مجازی لینوکس گویند،که میتواند شامل انواع توزیع های CentOS , Ubuntu , Debian و… باشد.

از مزایای سرور مجازی پنتا سرور این است که شما با خرید VPS امکان نصب هر سیستم عامل چه ویندوزی و لینوکسی را خواهید داشت و نیازی به تهیه سرور مجازی مجزا نیست و سیستم عامل VPS شما تنها با یک کلیک توسط خودتان بصورت خودکار نصب خواهد شد.

در حالت عادی و پیش فرض راه اتصال به سرور مجازی لینوکسی پروتکل SSH است که از طریق نرم افزار Putty این ارتباط انجام خواهد شد.

در صورتی که نیاز به نصب محیط گرافیکی لینوکس داشته باشید به راحتی با یک دستور ساده محیط گرافیکی لینوکس برای شما فعال خواهد شد.

سرور مجازی ویندوز ایران

خرید سرور مجازی ویندوز ایران

سرور مجازی (VPS) معمولا به دو دسته ویندوزی و لینوکسی تقسیم میشوند.

بصورت کلی به هر سرور مجازی یا وی پی اس که روی آن سیستم عامل ویندوز نصب باشد سرور مجازی ویندوز گویند،که میتواند شامل ویندوز های سروری یا معمولا مثل ویندوز 7 یا 10 و… باشد.

از مزایای سرور مجازی پنتا سرور این است که شما با خرید VPS امکان نصب هر سیستم عامل چه ویندوزی و لینوکسی را خواهید داشت و نیازی به تهیه سرور مجازی مجزا نیست و سیستم عامل VPS شما تنها با یک کلیک توسط خودتان بصورت خودکار نصب خواهد شد.

بصورت پیش فرض سیستم عامل های ویندوزی Windows Server 2008R2 , 2012R2 , 2016 , 2019 و ویندوز 10 در لیست سیستم عامل نصب خودکار سرور مجازی پنتا سرور موجود است.

بصورت پیش فرض راه ارتباطی با سرور مجازی ویندوز پروتکل RDP است که توسط نرم افزار Remote Desktop در کامپیوتر و یا موبایل به راحتی به سرور مجازی ویندوزی خود متصل خواهید شد.

سرور مجازی میکروتیک ایران

خرید سرور مجازی میکروتیک ایران

سرور مجازی میکروتیک دارای کاربرد های فراوانی است که یکی از کاربرد های سرور مجازی میکروتیک ایران استفاده به عنوان فایروال در شبکه است.

توسط سرور مجازی میکروتیک ایران شما میتوانید شبکه و سرور وب سایت خودتون و یا شبکه شخصی و سازمانی خودتون رو در پشت فایروال میکروتیک قرار بدید تا با انجام انواع کانفیگ های امنیتی،به بهترین نحو خودتون رو در انواع حملات اینترنت و اسکن ها ایمن کنید.

از دیگر کاربرد های سرور مجازی میکروتیک ایران استفاده به عنوان یک تجمیع کننده شبکه که شبکه های مختلف از مکان های مختلف را بهم متصل کنید.

راهنمای خرید سرور مجازی ایران

قبل از خرید سرور مجازی ایران ابتدا باید نیاز های خود را بسنجید و سپس بر اساس نیاز خود پلن مناسبی از VPS ایران را تهیه نمایید.

به عنوان مثال جهت استفاده به عنوان ریموت و انجام امور جزئی و سبک، وی پی اس پلن 2 کافیست و ویندوز سرور به راحتی در آن اجرا خواهد شد.

جهت استفاده از سرور مجازی برای ترید حداقل پلن 2 پیشنهاد میگردد و پلن 1 سرور مجازی چندان مناسب امور حرفه ای نیست.

برای استفاده از سرور مجازی به عنوان میزبانی وب سایت و یا اپلیکیشن بهتر است از همکاران ما مشاوره تخصصی دریافت نمایید و یا از مجری پروژه تان در مورد سخت افزار مورد نیاز سرور مجازی مشاوره لازم را دریافت نمایید.

خرید سرور مجازی ایران SSD یا NVMe ؟

در زمان خرید سرور مجازی ایران یکی از مهم ترین موضوعاتی که قبل از خرید سرور مجازی فکر افراد رو درگیر میکنه انتخاب نوع حافظه استفاده شده در این سرویس هاست.

اینکه سرور مجازی NVMe از سرور مجازی یا VPS از نوع SSD دارای سرعت بالاتری هست هیچ شکی نیست اما خیلی از افراد نیازی به چنین سرعتی ندارند و بنابر این خرید سرور مجازی با حافظه NVMe نوعی اطلاف سرمایست برای این افراد، به همین خاطر تصمیم گرفتیم بصورت کاملا خلاصه و مفید تفاوت سرور مجازی ایران SSD و NVMe رو برای شما شرح بدیم.

بصورت کلی معمولا سرعت خواندن و نوشتن در سرور مجازی (VPS) های SSD حدودا 300 مگابایت هست که ممکن هست در فروشندگان که سرویس های سرور مجازی ایران بصورت اورسل ارائه میدن سرعت کمتری مشاهده کنین.

ضمن اینکه اکثر سرورهای ابری (کلود) از حافظه های SSD بهره میبرند.

اما در سرور مجازی NVMe سرعت خواندن و نوشتن حدودا 10 برابر سرور مجازی SSD هست یعنی چیزی حدود 3000 مگابایت در ثانیه که فوق العادست!

اما برای کسی که سرور مجازی برای انجام تست کار های برنامه نویسی سبک،استفاده عادی از ریموت و دیگر استفاده ها که مصرف زیادی ندارند مناسب هست؟ پاسخ خیر!

در نهایت باید گفت در خرید سرور مجازی ایران برای مصارف عادی و سبک برنده میدان سرور مجازی SSD خواهد بود به دلیل داشتن قیمت مناسب تر که با داشتن کیفیت مطلوب قیمت به نسبت ارزان خواهد داشت.

اما در خرید سرور مجازی برای مصارف حرفه ای،مثل میزبانی تعدادی سایت پربازدید،میزبانی اپلیکیشن ها و… قطعا خرید سرور مجازی ایران NVMe برنده میدان خواهد بود به دلیل داشتن سرعت و کیفیت خیره کننده!

خرید سرور مجازی ایران

مشخص کردن نوع استفاده از سرور مجازی ایران،در نتیجه مشخص شدن منابع سخت افزاری

تعیین بودجه برای خرید سرور مجازی ایران جهت انتخاب بین سرور مجازی SSD یا NVMe ایران

کلیک روی گزینه (خرید و تحویل آنی) پلن مورد نظر از سرور مجازی ایران SSD یا NVMe

انتخاب سیستم عامل که باید بصورت خودکار روی سرور مجازی ایران شما نصب گردد

در مرحله بعد خرید سرور مجازی ایران در صورتی که دارای کد تخفیف هستید وارد کنید

مرحله بعدی در خرید سرور مجازی ایران وارد کردن اطلاعات شخصی مثل نام،نام خانوادگی و…

آخرین مرحله، ارجاع به صفحه پرداخت بانکی و فعال سازی آنی سرور مجازی ایران پس از پرداخت و دریافت آی پی،نام کاربری و کلمه عبور در ایمیل 🙂

سرور مجازی ایران آسیاتک

سرور مجازی ایران آسیاتک تبدیل شده به یکی از پرطرفدار ترین سرویس ها در زمان خرید سرور مجازی ایران.

اینکه سرور مجازی آسیاتک یکی از پرطرفدار ترین سرور مجازی های ایران شده قطعا بدون دلیل نیست.

ارائه خدمات حرفه ای،آپتایم بالا در شبکه و زیر ساخت تامین برق این دیتاسنتر باعث شده این دیتاسنتر ماننده یک ستاره در مقابل دیگر دیتاسنتر های کشور ایران بدرخشد.

سرور مجازی آسیاتک ارائه شده توسط پنتا سرور در برج میلاد مستقر هستند که معروف است به شاه راه اینترنت کشور،که با استفاده از سرور مجازی VPS آسیاتک یا برج میلاد شما به یک اینترنت بسیار با کیفیت چه در ارتباط با داخل کشور و چه در ارتباطات با خارج کشور دسترسی خواهید داشت.

سوالات عمومی پیش از خرید سرور مجازی ایران

سرور مجازی در واقع بخش کوچکی از یک سرور اختصاصی است که بر اساس مقدار منابع تعریف شده،امکان استفاده از سخت افزار های سرور اختصاصی را دارد و از نظر کاربرد کاملا مشابه سرور اختصاصی است تنها با منابع کمتر و طبیعتا قیمت ارزان تر!

به هر سرور مجازی (VPS) که سرور مرکزی یا اصلی آن در کشور ایران قرار داشته باشد سرور مجازی ایران گویند.

سرور مجازی ایران از نظر موقعیت مکانی آی پی آدرس هم دارای هویت ایرانی است.

بله در صورت وجود مشکل فنی در سرور مجازی و عدم حل آن توسط پنتا سرور امکان بازگشت وجه تا 7 روز میسر خواهد بود.

بله امکان ثبت سفارش و یا تمدید سرویس ها بیش از 1 ماه هم میسر است،حتی شما پس از خرید سرویس بصورت ماهانه هم میتوانید سرویس خود را به پرداخت 3 ماهه،6 ماهه و 12 ماهه تغییر دهید و تخفیف دریافت کنید.

کلیه سرویس های هاست و سرور مجازی پنتا سرور بصورت آنی هستند و چند ثانیه پس از پرداخت مشخصات سرویس به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

ترافیک سرور های ایران مطابق قوانین دیتاسنتر در صورت رعایت 1 به 10 بصورت کامل نامحدود خواهد بود.

یعنی آپلود سرور شما باید 10 برابر حجم دانلود آن باشد.

بله شما در هر ساعت از شبانه روز از طریق کنترل پنلی که در اختیار شماست،تنها با چند کلیک میتوانید سیستم عامل مورد نظر خود را بصورت خودکار نصب کنید.

بله،ضمن اینکه ما ISO تعدادی از سیستم عامل ها را بصورت پیش فرض قرار داده ایم،شما هم میتوانید بصورت مستقیم ISO مورد نظر خود را آپلود کنید و از طریق VNC نصب سیستم عامل خود را انجام دهید.

بله،نصب کنترل پنل و کانفیگ اولیه بصورت رایگان بر روی سرور مجازی شما انجام خواهد شد،اما نیازمند این است که شما لایسنس سی پنل یا دایرکت ادمین را تهیه نمایید.

سرعت دسترسی بسیار بالا در ایران،سخت افزار بروز،آپتایم بالا،پهنای باند نامحدود و هیچ گونه نگرانی از بابت تحریم از برتری های سرور مجازی ایران نسبت به خارج کشور است.

بهترین سرور مجازی
خرید سرور مجازی ایران NVMe

خرید سرور مجازی ایران NVMe

سرور مجازی ایران برای مصارف فوق حرفه ای با سرعت خیره کننده از دیتاسنتر آسیاتک...

خرید سرور مجازی هلند

خرید سرور مجازی هلند

سرور مجازی با پینگ و سرعت بسیار عالی از ایران،شبکه پایدار و تجهیزات بروز...

خرید سرور مجازی آلمان

خرید سرور مجازی آلمان

سرور مجازی با پینگ و سرعت بسیار عالی از ایران،شبکه پایدار و با حافظه های NVMe...

میانگین آراء از 5 / 4.8

امتیازی ثبت نشده