011-44400281

خرید سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ - برج میلاد آسیاتک

خرید سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگابیت برج میلاد پهنای باند نامحدود بصورت تحویل آنی از دسته سرویس های حرفه ای سرور مجازی ایران خواهند بود که برای مصارف حرفه ای پیشنهاد میگردد.

سرور مجازی (VPS) ایران با پورت 10 گیگ آسیاتک به دلیل استفاده از سخت افزار های حرفه ای و بروز ،در دیتاسنتر برج میلاد آسیاتک میزبانی میگردد که دارای پینگ بسیار عالی (به داخل و خارج کشور) به همراه پورت ۱0 گیگ و پهنای باند نامحدود مناسب کلیه مصارف فوق حرفه ای مانند سرورهای میزبانی وب و اپلیکشین ها و دیگر خدمات حرفه ای که نیاز به سرعت و پهنای باند بسیار بالا بر بستر فیبر نوری کشور با سرعت 10 گیگابیت هستند.

دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد به دلیل داشتن شبکه و زیر ساخت حرفه ای،و آپتایم واقعی نزدیک به 100% بهترین گزینه جهت خرید سرور مجازی (VPS) و سرور اختصاصی ایران خواهد بود.

در کنار وجود این دیتاسنتر حرفه ای،استفاده از خدمات سرور مجازی پنتا سرور به دلیل ارائه پشتیبانی حرفه ای،قیمت های رقابتی،استفاده از بهترین تجهییزات و سخت افزار ها، یک تجربه لذت بخش همراه با اطمینان خاطر بالا در کسب و کار آنلاین شما را رقم خواهد زد.

خرید سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ - برج میلاد آسیاتک
پشتیبانی 24 ساعته هاست و سرور

پشتیبانی 24/7

شبکه سریع و پایدار هاست و VPS

شبکه سریع و پایدار

سرور مجازی و هاست منابع اختصاصی

منابع 100% اختصاصی

سرور مجازی و هاست تحویل آنی

تحویل فوری و آنی

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

برخی از امکانات پنل مدیریتی سرور مجازی پورت 10 گیگ

مشخصات کلی سرور مجازی ایران پورت 10 گیگ

منظور از ترافیک متقارن در سرور مجازی ایران چیست؟

ترافیک متقارن یعنی مقدار ترافیک ارسالی سرور مجازی شما با مقدار ترافیک دریافتی سرور مجازی شما برابر باشه. در صورتی که سرور مجازی ایران برای میزبانی وب سایت و از این قبیل استفاده ها نیاز دارید،مصرف شما متقارن نخواهد بود و امکان استفاده بصورت ترافیک نامحدود خواهید داشت.

(هر ترابایت ترافیک اضافه بصورت 1 به 1 در سرور مجازی ایران 299000 تومان میباشد.)

سرور مجازی ایران با IPv6 رایگان!

IPv6 در کلیه سرویس های سرور مجازی ایران بصورت رایگان فعال شد.

سرور مجازی ایران 10Gig

پلن 1
تومان 579000 ماهانه
 • 1 هسته پردازنده
 • 1 گیگابایت رم
 • 30 گیگابایت حافظه SSD
 • ترافیک نامحدود (متقارن 800 گیگابایت)
 • پورت 10 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
 • 1 عدد IPv6

سرور مجازی ایران 10Gig

پلن 2
تومان 799000 ماهانه
 • 2 هسته پردازنده
 • 2 گیگابایت رم
 • 55 گیگابایت حافظه SSD
 • ترافیک نامحدود (متقارن 1 ترابایت)
 • پورت 10 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
 • 1 عدد IPv6

سرور مجازی ایران 10Gig

پلن 3
تومان 899000 ماهانه
 • 3 هسته پردازنده
 • 4 گیگابایت رم
 • 75 گیگابایت حافظه SSD
 • ترافیک نامحدود (متقارن 1.5 ترابایت)
 • پورت 10 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
 • 1 عدد IPv6
محبوب

سرور مجازی ایران 10Gig

پلن 4
تومان 999000 ماهانه
 • 4 هسته پردازنده
 • 6 گیگابایت رم
 • 95 گیگابایت حافظه SSD
 • ترافیک نامحدود (متقارن 2 ترابایت)
 • پورت 10 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
 • 1 عدد IPv6

سرور مجازی ایران 10Gig

پلن 5
تومان 1390000 ماهانه
 • 5 هسته پردازنده
 • 8 گیگابایت رم
 • 105 گیگابایت حافظه NVMe
 • ترافیک نامحدود (متقارن 3 ترابایت)
 • پورت 10 گیگابیت
 • 1 عدد IPv4
 • 1 عدد IPv6
ویژگی های سرور مجازی

ویژگی های سرور مجازی ایران

نصب سیستم عامل سرور مجازی

نصب سیستم عامل با یک کلیک

نصب سیستم عامل با ISO برای سرور مجازی

نصب سیستم عامل از طریق ISO

دسترسی VNC سرور مجازی

دسترسی مستقیم به VNC

رکورد PTR سرور مجازی

امکان ثبت PTR توسط کاربر

سرور مجازی منابع اختصاصی

منابع 100% اختصاصی

نصب رایگان کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین

نصب رایگان انواع کنترل پنل ها

تمدید سرور مجازی

تمدید ماهانه و بلند مدت

کنترل پنل سرور مجازی VPS

کنترل پنل مدیریتی حرفه ای

سخت افزار اضافه سرور مجازی
نرخ سخت افزار اضافه
1 هسته پردازنده اضافه

40000 تومان

1 گیگابایت رم اضافه

35000 تومان

10 گیگابایت حافظه اضافه

15000 تومان

1 آی پی اضافه

30000 تومان

کنترل پنل حرفه ای سرور مجازی

مزایا سرور مجازی پورت 10 گیگ

مزایا سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ

بصورت کلی مزایای سرور مجازی های ایران پینگ و سرعت بسیار بالای اون ها برای کاربران داخل کشور هست.

این مزیت با 10 گیگابیت شدن پورت سرور شما هم بیشتر خواهد شد!

در صورتی که شما یک سایت بسیار پر بازدید داشته باشید و مصرف پهنای باند در شبکه شما بیش از 1 گیگابایت باشه،در صورتی که سرور مجازی با پورت 1 گیگابیت داشته باشید،زمان لود شدن سایت شما برای کاربران کندی احساس خواهد شد و در واقع کاربران شما در صف ترافیک قرار خواهند گرفت اما سرور مجازی با پورت 10 گیگ این مشکل را نخواهد داشت و هیچ وقت نگرانی از پهنای باند سرور مجازی خود نخواهید داشت.

سرور مجازی پورت 10 گیگ ویندوز لینوکس میکروتیک

سرور مجازی ویندوز ، لینوکس و میکروتیک با پورت 10 گیگ

سرور مجازی با پورت 10 گیگ ایران مانند دیگر VPS های SSD و NVMe ایران امکان نصب کلیه سیستم عامل های ویندوزی از قبیل ویندوز سرور 2012,2016,2019 ویندوز 10 و هر نسخه دیگه که نیاز دارید و انواع توزیع های لینوکس مانند CentOS,Ubuntu,Debian و… را خواهد داشت.

سرور مجازی میکروتیک ایران یا بصورت کلی سیستم عامل Mikrotik که یکی از محبوب ترین سیستم عامل های مربوط به شبکه است،به دلیل اینکه یکی از بهترین سیستم عامل ها جهت ایجاد شبکه داخلی و خصوصی است،مورد توجه متخصصی شبکه قرار گرفته و این سیستم عامل محبوب به لیست سیستم عامل های قابل نصب بر روی سرور مجازی پنتا سرور قرار داده شد.

خرید سرور مجازی ایران پورت 10 گیگ برج میلاد آسیاتک

خرید سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ

خرید سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ مراحل خرید ساده ای داره که کاملا مشابه خرید سرور مجازی های عادی هست و نیاز به دانش خاصی نیست.

خرید سرور مجازی با پورت 10 گیگ به افرادی توصیه میکنیم که واقعا به پورت بیشتر از 1 گیگابیت نیاز دارند،زیرا در صورتی که واقعا نیاز شما بیشتر از 1 گیگابیت نباشه،تاثیری در عملکرد وب سایت یا دیگر موارد مورد استفاده شما حس نخواهد شد و هزینه غیر ضروری پرداخت کردید بابت سرور مجازی با پورت 10Gig .

مزایا سرور مجازی با پورت 10 گیگ

یکی از مزایای استفاده از سرور مجازی با پورت 10 گیگ ، سرعت بالا و کارآیی بهتر است. با داشتن پورت 10 گیگ ، سرور قادر است تا اطلاعات را با سرعت بسیار بالا انتقال دهد. این بدان معناست که صفحات وب و برنامه ها به سرعت بارگذاری می شوند و کاربران قادرند به طور فوری به آنها دسترسی داشته باشند.

همچنین ، با پورت 10 گیگ قابلیت پشتیبانی از ترافیک بالا را دارد. این به این معنی است که در صورت داشتن تعداد زیادی کاربر یا درخواست برای داده ها ، سرور مجازی قادر است با این مقدار ترافیک بالا کنار بیاید و عملکرد خود را حفظ کند.

مزایا سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران دارای مزایای بسیاری است که می‌تواند به شرکت‌ها و کسب‌وکارها کمک کند. یکی از مزایای اصلی سرور مجازی ایران، دسترسی سریع و پایدار به سایت‌ها و برنامه‌ها است. با داشتن سرور در داخل ایران، کاربران محلی به صورت سریع و با کیفیت برنامه‌ها و سایت‌ها را تجربه می‌کنند. این امر می‌تواند در بهبود تجربه کاربری و افزایش رضایتمندی مشتریان بسیار مؤثر باشد.

علاوه بر این، دسترسی به سرور مجازی ایران برای شرکت‌ها مزیتی بزرگ در امر حفاظت از اطلاعات محسوب می‌شود. با داشتن سرور در داخل کشور، شرکت‌ها می‌توانند از سیاست‌های امنیتی محلی بهره‌برداری کنند و از طریق این سیاست‌ها اطلاعات خود را در برابر حملات سایبری و دسترسی غیرمجاز محافظت کنند. این امر به شرکت‌ها اعتماد و اطمینان بیشتری در مورد امنیت داده‌هایشان می‌دهد.

مقایسه پورت 10 گیگابیت شبکه با پورت 1 گیگابیت شبکه سرور

در دنیای ارتباطات و شبکه‌های کامپیوتری، پورت‌های 10 گیگابیت و 1 گیگابیت دو استاندارد متداول برای اتصال دستگاه‌ها به شبکه محسوب می‌شوند. هر دو پورت قابلیت انتقال داده‌ها را دارند، اما با سرعت‌های متفاوتی. پورت 1 گیگابیت با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه داده‌ها را انتقال می‌دهد، در حالی که پورت 10 گیگابیت با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه عمل می‌کند.

استفاده از پورت 10 گیگابیت به‌عنوان جایگزینی برای پورت 1 گیگابیت برای برخی از شبکه‌ها و سیستم‌ها مناسب است. به عنوان مثال، در شبکه‌هایی که ترافیک داده بالا و نیاز به پهنای باند بیشتری دارند، استفاده از پورت 10 گیگابیت می‌تواند کارآمدتر باشد. همچنین، در سرورها و دیتاسنترها که نیاز به انتقال داده‌های حجیم و پرسرعت دارند، استفاده از پورت 10 گیگابیت توصیه می‌شود.

چرا سرور با پورت 10 گیگ برج میلاد؟

دیتاسنتر برج میلاد در چند سال گذشته به محبوب ترین دیتاسنتر ایرانی تبدیل شده به همین دلیل توجه ها به سمت سرور با پورت 10 گیگ برج میلاد افزایش یافته.

در واقع دیتاسنتر برج میلاد دیتاسنتر آسیاتک هست که در برج میلاد مستقر هست و وجود آپ تایم بالا و پهنای باند با کیفیت بالا در برج میلاد باعث افزایش رضایت کاربران شده.

در دیتاسنتر برج میلاد مانند دیگران دیتاسنتر های ایران در صورت رعایت نسبت ترافیک،ترافیک سرور ها بصورت نامحدود خواهد بود.

سوالات عمومی پیش از خرید سرور مجازی پورت 10 گیگ

سرور مجازی دارای مزایای بسیار زیادی است،در صورتی که بخواهیم برای استفاده به عنوان میزبانی سایت در نظر بگیریم،به دلیل اختصاصی بودن منابع سرور مجازی و ایزوله بودن VPS شما هم سرعت بالاتر و هم امنیت بالاتری خواهید داشت.

اما سرور مجازی با پورت 10 گیگ چیزی فراتر از یک سرور مجازی عادی در مبحث سرعت شبکه است که در واقع دارای سرعت 10 برابری در شبکه است.

سرور مجازی با پورت 10 گیگ برج میلاد (آسیاتک) مانند دیگر دیتاسنتر های ایران ملزم به رعایت نسبت ترافیک 1 به 10 خواهد بود.

یعنی مقدار آپلود سرور شما باید 10 برابر مقدار دانلود شما باشه.

بله،به دلیل اختصاصی بودن سرور مجازی های ارائه شده توسط پنتا سرور،شما دارای سیستم عامل مستقل برای سرور مجازی هستید و شما در سیستم عامل ویندوز دسترسی مستقیم به یوزر Administrator و در سیستم عامل های لینوکسی دسترسی مستقیم به Root خواهید داشت.

جهت اتصال به سرور مجازی از روش های مختلفی میتوان بهره برد اما بصورت کلی جهت اتصال به سرور مجازی ویندوز از طریق نرم افزار ریموت دسکتاپ و سرور مجازی لینوکس نرم افزار Putty استفاده خواهد شد.

پس خرید سرور مجازی آی پی اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت،با وارد کردن آی پی در یکی از دو نرم افزار ذکر شده،از شما یوزر نیم و پسورد سرور مجازی درخواست خواهد شد که پس از وارد کردن،اتصال شما به سرور مجازی انجام خواهد شد.

پس از خرید سرور مجازی شما مانند سرور اختصاصی دسترسی ادمین و کامل به سرور خواهید داشت و از نظر نرم افزاری تفاوتی بین سرور مجازی و سرور اختصاصی نیست،تنها تفاوت سرور مجازی با سرور اختصاصی در این است که سرور اختصاصی معمولا دارای منابع سخت افزاری بیشتری است که البته در سرور مجازی هم امکان خرید سرور مجازی با منابع سخت افزاری بالا وجود دارد.

بله در صورت عدم رضایت از کیفیت سرویس امکان بازگشت وجه تا 7 روز میسر خواهد بود.

بله امکان ثبت سفارش و یا تمدید سرور مجازی NVMe ایران بیش از 1 ماه هم میسر است،حتی شما پس از خرید سرویس بصورت ماهانه هم میتوانید سرویس خود را به پرداخت 3 ماهه،6 ماهه و 12 ماهه تغییر دهید و تخفیف دریافت کنید.

کلیه سرویس های هاست و سرور مجازی پنتا سرور بصورت آنی هستند و چند ثانیه پس از پرداخت مشخصات سرویس به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بله شما در هر ساعت از شبانه روز از طریق کنترل پنلی که در اختیار شماست،تنها با چند کلیک میتوانید سیستم عامل مورد نظر خود را بصورت خودکار نصب کنید.

بله،ضمن اینکه ما ISO تعدادی از سیستم عامل ها را بصورت پیش فرض قرار داده ایم،شما هم میتوانید بصورت مستقیم ISO مورد نظر خود را آپلود کنید و از طریق VNC نصب سیستم عامل خود را انجام دهید.

بله،نصب کنترل پنل و کانفیگ اولیه بصورت رایگان بر روی سرور مجازی شما انجام خواهد شد،اما نیازمند این است که شما لایسنس سی پنل یا دایرکت ادمین را تهیه نمایید.

میانگین آراء از 5 / 5

امتیازی ثبت نشده