011-44400281    |    وبلاگ آموزشی    |    حساب کاربری

011-44400281

سرور مجازی بورس چیست؟ بهترین سرور مجازی بورس

سرور مجازی بورس چیست؟ بهترین سرور مجازی بورس
فهرست مطالب
4.9
(11)

سرور مجازی بورس چیست؟ بهترین سرور مجازی بورس

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاد که برای کار در بازار های مالی و بورس ایران و یا خارج از کشور چه لزومی داره که سرور مجازی بورس ایران و یا سرور مجازی خارج تهیه کنید؟

امروزه در فعاليت هاي آنلاين و اينترنتي فعاليت در بازار هاي مالي و بورس ايراني و خارجي رايج شده و خيلي ها بدون داشتن ضمينه ي قبلي وارد اين بازار ها ميشوند و پس از شكست در معاملات از اين بازار خارج ميشوند.
در اين مقاله ميخواهيم شما رو با سرور مجازی بورس و فوايد آن براي بازار هاي مختلف آشنا كنيم و اين ضرر ها رو براي شما به حداقال برسونيم.

سرور مجازی بورس ایران چيست؟

شما براي اينكه در بازار هاي مالي مختلف ثبت سرخطي هاي خودتون رو انجام دهيد و يا از نرم افزار هايي كه تحليل در بازار هاي مالي رو انجام ميدهند استفاده كنيد نيازمند يك سيستم نسبتا خوب هستيد با رم و سي پيو نسبتا مناسب ، حالا شايد شما لپ تاپ مناسب اين كار رو نداشته باشيد و يا سيستم خونگي مناسب داريد ولي نميتونين همه جا همراه خودتون اين سيستم رو داشته باشيد و دلايل ديگه اي كه باعث ميشه شما براي كار در اين حوضه حتما به سيستم دسترسي داشته باشيد.

شما با استفاده از سرور مجازي (VPS) بورس ایران ميتونين هر لحظه و هر جا به سيستم خودتون با بالاترين سخت افزار و بهترين كيفيت اينترنت دسترسي داشته باشيد.

سرور مجازی (VPS) بورس ایران چیست بهترین سرور مجازی بورس
سخت افزار سرور مجازی بورس ایران

حالا وقتي صحبت از بالاترين سخت افزار و بهترين كيفيت اينترنت ميشه يعني چي؟
شما در VPS بورس از بهترين و بروزترين تجهيزات كامپيوتري بهره مند خواهيد شد.

شايد براي شما تهيه سيستم با رم و سخت افزار مناسب و اينترنت باكيفيت و استيبل هزينه ي ميليوني داشته باشه ولي شما ميتونين با هزينه ي ماهانه بسيار ناچيز سيستم مورد نظرتون رو هميشه و همه جا آنلاين داشته باشيد !

براي اطلاع از جزئيات سخت افزاري و پلن هاي سرور مجازی بورس به صفحه ي سرور مجازي بورس ايران مراجعه بفرماييد.
در سرور مجازی یا VPS بورس شما از رم هاي DDR4 با بازه هاي فركانسي بالا و سي پيو هاي سري Xeon اينتل بهره مند خواهيد بود كه به شما قدرت پردازش بالا و عملكرد بسيار بالا رو خواهد داد.

همچنين در سرور مجازی یا VPS بورس پنتا سرور شما از هارد هاي پر سرعت NVMe بهره مند هستيد كه قدرت پردازش و عملكرد سرور رو تا 10 برابر افزايش خواهد داد.

شما برای کار در بازار های مالی و بورسی ایرانی باید از سرور مجازی بورس ایران استفاده کنید و برای کار در بازار های مالی خارجی مانند فارکس و بایننس باید از سرور های مجازی خارج مانند VPS هلند پنتا سرور استفاده کنید.

شاید برای شما سوال بشه که چرا باید سرور مجازی بورس ایران تهیه کنیم؟! چرا با یک سرور مجازی بورس نمیتوان در تمام بازار های مالی کار کرد؟ دلیل این موضوع رو برای شما توضیح خواهیم داد.

 

سرور مجازی بورس با پورت 10 گیگ

اینترنت سرور مجازی بورس ایران

یکی از دلایلی که باید به اون بسیار توجه کرد پینگ تایم شما به سرور های بورس هست.
پینگ تایم چی هست؟ پینگ تایم به مدت زمانی میگن که یک درخواست از کامپیوتر مبدا ارسال و کامپیوتر مقصد آن را دریافت و مجدد به کامپیوتر یا دستگاه فرستنده بازمیگردد. واحد اندازه گیری پینگ میلی ثانیه هست و با ms نشان داده میشود.

این موضوع برای سرخطی زدن در بازار بورس مهمترین فاکتور هست. فرض کنید چند هزار نفر میخواهند باهم در سرور های بورس ایران سرخطی خود را ثبت کنند، اون شخصی موفق خواهد شد که زمان کمتری رو برای این کار صرف کنه و یا به عبارتی پینگ تام کمتری رو نسبت به بقیه داشه باشه.

در حالت معمول از سیستم های خانگی و با اینترنت های خانگی پینگ تایم شما با سرور های بورس ایران بین 20 تا 50 میلی ثانیه هست ( در حالت مطلوب ) در صورتی که در سرور مجازی بورس ایران این پینگ تایم زیر 1 میلی ثانیه هست !
این یعنی حدود 20 تا 50 برابر سریعتر درخواست شما ثبت خواهد شد.

سرور مجازی بورس ایران برای استفاده در بازار های مالی داخلی و بورس کشور مناسب هست چون سرور های این کارزار های بورسی در داخل کشور هستند و بطبع پینگ مناسبتری رو به شما خواهد داد.

یکی از مزایای سرور مجازی بورس پنتا سرور این است که سرور های پنتا سرور در دیتاسنتر آسیاتک و در برج میلاد قرار دارند و در واقع شما با خرید VPS بورس ، سرور مجازی بورس آسیاتک برج میلاد تهیه کرده اید که بهترین پینگ برای بورس و سرخطی زدن دارد.

 

نصب نرم افزار در سرور مجازی بورس ایران

شاید این سوال هم برای شما به وجود بیاد که آیا در سرور مجازی بورس ایران و یا سرور مجازی خارج شما امکان نصب نرم افزار های تحلیل هم میتونید داشته باشید یا خیر. بله ، شما میتونین هر نرم افزاری که تحت ویندوز سرور هست رو روی سرور مجازی نصب بفرمایید و تحلیل ها و بررسی های خودتون رو در مورد بازار های مالی در سرور مجازی بورس داشته باشید.

لازم به ذکر هست که تا جایی که امکان داره نرم افزار های خودتون رو از سایت های معتبر که فاقد ویروس هستند دانلود و نصب بفرمایید تا سرور مجازی شما رو آلوده نکنند و از هک شدن سرور مجازی توسط افراد سودجو تا حد امکان جلوگیری بشه.

اکثر نرم افزار های رایگان و سورس هایی که در کانال های اجتماعی به صورت رایگان قرار میگیرند احتمال آلوده بودن رو دارند و بهتر است که از سایت های معتبر نرم افزار های خودتون رو تهیه بفرمایید.

سرور مجازی VPS بورس ایران آسیاتک برج میلاد

سرور مجازی خارج برای کار در بازار های مالی خارجی

برای کار در بازار های مالی خارج کشور نظیر فارکس و… بهتر است از سرور مجازی هلند و یا سرور مجازی آلمان و سرور مجازی آمریکا استفاده کنید تا پینگ بهتری رو نسبت به سرور های خارجی داشته باشید.

شاید باز هم این سوال پیش بیاد که برای سرور های بایننس یا بازار های مالی خارجی کدام سرور مجازی یا VPS از کدام کشور برای شما مناسب هست؟
به دلیل شبکه ی مناسب اینترنت در خارج از کشور پینگ سرور مجازی هلند یا سرور مجازی آلمان با سرور های بایننس زیاد اختلاف ندارند و باید سرور مجازی رو انتخاب کنید که پینگ بهتری رو نسبت به اینترنت خودتون برای متصل شدن داشته باشه.

ولی باز هم انتخاب سرور مجازی خارج بستگی به سرور های سایت مقابل شما داره که حوضه ی فعالیت شماست.

اتصال به سرور مجازی بورس ایران از طریق موبایل

نکته ی دیگه ای که خیلی مهم هست اینه که باز هم شاید برای شما سوال شده باشه که آیا با موبایل یا همان گوشی های هوشمند یا تبلت هم میتوان به سرور مجازی بورس ایران و یا سرور مجازی هلند و یا سرور مجازی VPS آلمان متصل شد یا حتما شما نیازمند لپاپ یا کامپیوتر هستید؟

بله ! شما با گوشی هوشمند و یا تبلت و با نصب نرم افزار های ریموت دسکتاپ به راحتی میتونین به سرور مجازی بورس ایران و یا سرور مجازی هلند متصل شوید و کار خودتون رو در سرور از هاجایی که هستید انجام بدید.

بهترین سرور مجازی بورس در ایران

بهترین سرور مجازی بورس در ایران باید چند فاکتور مهم را رعایت کرده باشد تا شما را در سرخطی زدن در معاملات بورس در رتبه بالاتری قرار دهد.

بهترین سرور مجازی بورس در ایران باید دارای منابع سخت افزاری اختصاصی باشه و هرگونه ارائه سخت افزار اشتراکی در سرور مجازی بورس برای شما مشکل ساز خواهد شد پس در زمان خرید سرور مجازی بورس حتما به این نکته توجه جدی داشته باشید!

وضعیت شبکه یکی دیگر از نکات بسیار مهم در زمان خرید بهترین سرور مجازی بورس هست،عدم استفاده از تجهییزات مناسب در زیر ساخت شبکه و یا داشتن شبکه بسیار شلوغ باعث مشکل در سرخطی زدن های شما خواهد شد زیرا موضوع پینگ شبکه در سرور مجازی بورس بسیار مهم هست!

دو مورد ذکر شده در بالا در واقع بحث فنی و کاربردی بودن VPS بورس بوده که حداقل مواردی هست که میتونه کیفیت سرخطی زدن شما رو بالا ببره.

موارد دیگه مربوط به بهترین سرور مجازی بورس مربوط به بحث پشتیبانی فنی و برخورد مناسب شرکت های ارائه دهنده است که شما میتونید بر اساس سلیقه شخصی یک شرکت مناسب برای سرور مجازی بورس رو انتخاب کنید.

خرید سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ

سرور مجازی با پورت 10 گیگ اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته.

موضوع بورس ، سر خطی زدن ، خرید خودرو و از این قبیل ثبت نام های اینترنتی به یکی از پرطرفدار ترین موضوعات درخواست سرور مجازی با پورت 10G شده اند.

با خرید سرور مجازی با پورت 10 گیگ شما به یک اینترنت با سرعت 10 گیگابیت در سرور مجازی خود دسترسی دارید.

بصورت کلی ما به افراد پیشنهاد میکنیم در صورتی که واقعا پورت 1 گیگابیت پاسخگو نیاز آن ها نیست از سرور مجازی با پورت 10 گیگ استفاده کنند،مثلا برای یک سرور مجازی که به عنوان سرور دانلود مورد استفاده قرار میگیرد،با زیاد شدن تعداد مشترکین پورت 1 گیگ کافی نیست و نیاز به پورت 10 گیگ الزامی خواهد شد.

سرور مجازی بورس پورت 10 گیگ

سرور مجازی بورس با پورت 10 گیگ به درخواست کاربران عزیز پنتا سرور به لیست محصولات پنتا سرور اضافه شده و از این پس کاربران عزیز پنتا سرور امکان خرید سرور مجازی بورس با پورت 10 گیگ را خواهند داشت.

سرور مجازی بورس با پورت 10 گیگ و پینگ پایین تر از 1 میلی ثانیه بهترین گزینه برای بورس ، سرخطی زدن ، ثبت نام خودرو و از این قبیل موارد خواهد بود.

در زمان خرید سرور مجازی بورس باید توجه داشته باشید که باید منابع سخت مناسبی انتخاب کنید تا توان استفاده از پورت 10 گیگ را داشته باشید.

در واقع مقدار پردازنده سرور مجازی باید در حدی باشه که بتونه 10 گیگابیت ترافیک در لحظه رو پردازش کنه.

پشتیبانی
در مورد خرید سرور مجازی بورس ایران و یا سرور مجازی خارج شما میتونین با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی پنتا سرور یا تماس با همکاران ما در شرکت و بخش مشاوه قبل از خرید در میان بگذارید تا شما رو به بهترین نحو راهنمایی کنند.

در کنار مطالعه این مقاله پیشنهاد میکنیم مقاله از کجا سرور مجازی بخریم هم مطالعه کنید تا با اطلاعات کامل سرور مجازی مورد نظر خود را تهیه نمایید.

امیدواریم تا این مقاله بتونه شمارو در انتخاب سرور مجازی بورس ایران و یا سرور مجازی ( VPS ) خارج کمک کرده باشه.

امتیاز به این مقاله

میانگین آراء از 5 / 4.9

امتیازی ثبت نشده

8 پاسخ

  1. عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما

   متاسفانه واقعیت این است که پورت 10 گیگ برای سرور مجازی بورس هیچ کاربردی نخواهد داشت و در واقع نوعی فریب کاربران هست که با ارائه پورت 10 گیگ برخی از دوستان در حال فروش سرور مجازی بورس با قیمت بسیار بالایی هستند.
   از آنجایی که افردی که وارد بحث بورس میشوند به این موارد آشنایی ندارند گول میخورند و هزینه پورت 10 گیگ پرداخت میکنند که هیچ تفاوتی برای عملکرد در سرخطی زدن ندارد.
   در سر خطی زدن پینگ تایم شما مهم است و پورت 1 گیگ و 10 گیگ هیچ تفاوتی نخواهد داشت.
   در واقع در زمان سر خطی زدن انتقال اطلاعات شما در هد چند کیلوبایت هست و 10 گیگ بودن پورت سرور مجازی هیچ تاثیری نخواهد داشت.
   حتی بجای پورت 1 گیگ یا 10 گیگ از پورت 100 مگ هم استفاده کنید عملکرد کاملا مشابه خواهد بود…
   با این وجود بله در صورت درخواست کاربر،سرور مجازی بورس با پورت 10 گیگ قابل ارائه میباشد.

   موفق باشید

 1. VPS بورس چقدر زمان میبره تا تحویل بشه؟
  من برای دو روز دیگه نیاز دارم سرور مجازی برای سر خطی زدن آیا تا اون موقع تحویل میشه؟

  1. سلام خدمت شما

   تحویل کلیه سرویس های سرور مجازی و سرور مجازی بورس ایران بصورت آنی است و در هر ساعت از شبانه روز که VPS بورس تهیه بفرمایید سرویس بصورت خودکار و آنی فعال خواهد شد.

   موفق باشید.

 2. سلام
  آیا سرویس های بورس شما قابلیت ارتقا هم دارند؟ یعنی میشه بعد از خرید رم یا سی پی یو رو بیشتر کرد؟

  1. عرض سلام خدمت شما دوست عزیز

   بله سرور مجازی بورس ایران در هر زمانی امکان ارتقا به پلن بالاتر و یا افزودن رم و CPU به سرور مجازی را دارد.

   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب آموزشی